stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8710
  • Uživatelů: 6489

Call of Duty: WWll

Call of Duty: WWll

Call of Duty: WWll

83 %

Grafický skvost - herní průměr a druhá světová válka v zcela nereálném podání

Druhá světová válka se dá pojmout na tisíc a jeden způsobů, tak proč se to stále bere jen ze strany Spojenců? Tuto otázku si klade množství hráčů, kteří jsou již jednoduše unavení ze stejného pojetí největšího válečného konfliktu v dějinách. Call of Duty: WWll nezaostává a opět nabízí minimum akcie za mocnosti Osy a vše podstatné se odehrává za Spojenců. Logické důvody na to určitě jsou (korektnost, politika, patriotismus atd.), Ale proč se nevydat inovativnější směrem?

CoD: WWll má na svědomí známé herní studio Sledgehammer Games, které do titulu šlo s tím, aby se značka vrátila ke kořenům a nabídla jiný válečný zážitek, než na jaký jsme zvyklí. To se jim ne zcela podařilo a hráči tak dostali několik novinek v podobě oživování, healovania a ovládání (to je ze začátku složitější, ale po najetí na správné koleje je to z tohoto pohledu slast), ale zároveň přílišná sázka na jistotu a nesmyslně krátký herní čas v kampani hru brzdí. Příběhově je Call of Duty: WWll zase výborně zvládnutý titul, který by si pak určitě zasloužil více úsilí a herního času.

Hráči toužící po realistickém zážitku z války asi budou mírně zklamáni naopak hráči bažící po akci si přijdou na své. Na bojišti se podívají na největší lokality jako Omaha Beach v Normandii, operaci Cobra, do města Aachen atd. Hlavní postavou je americký desátník Daniels, který si okusí válku na vlastní kůži a ze zelenáče se stane ostřílený mladý muž schopen řešit situace za pochodu.

Multiplayer už je ale o něčem jiném. Hráči dostanou několik oblíbených levelů a různé mapy ze známých lokalit, kde mohou ukázat své vojenské umění a schopnosti taktiky, jakož i samostatné snahy o výhru. Celkově je ve hře 5 typů vojáků, přičemž má každý své vlastní atributy a například jeden se pomaleji otáčí, druhý ovládá techniku ​​a opraví zkažené vozidla, třetí více vydrží a pod. Překvapivě vyvážený je zásahový systém, který sice trpí v některých momentech na počáteční bugy (hráč zasáhne nepřítele čtyřikrát do hrudi, ten se stihne skrýt a ještě ho i zabít, aniž utrpěl vážné zranění), ale celkově je na velmi vyvážené úrovni. V online hraní je možné vylepšovat zbraně, takže si hráči mohou sami upravit výzbroj. Nechybí ani oblíbený co-op mód se zombíky, kde hráči čelí vlnám nemrtvých. Tentokrát jsou maximálně brutální a mapky jsou ještě více hororové, než v předešlých herních titulech.

Call of Duty: WWllKulometná palba

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Kratičká herní kampaň
  • Akčnejší přístup k válce
  • Opět většina misí za Spojence
  • Krásná grafika a vhodná hudba
  • Obnovený systém healovania a oživování
  • Skvělé ovládání
  • Plnohodnotný multiplayer
  • Kooperace proti zombíkům

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs

Tribes: Ascend

Tribes: Ascend

Omerta – City of Gangsters

Omerta – City of Gangsters

DOOM Eternal

DOOM Eternal

Half Life: Alyx

Half Life: Alyx

FireStarter

FireStarter

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 5 9 6 0 5  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Call of Duty: WWll

Call of Duty: WWll

Kulometná palba

Kulometná palba

Herní mapka

Herní mapka

Krytí

Krytí

Nazi zombie

Nazi zombie

Plamenomet

Plamenomet

Pochod lesem

Pochod lesem

Spojenecké jednotky

Spojenecké jednotky

Zombík

Zombík

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  f 9 9 4 9 d  :
 
Nadpis:
Text: