stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8711
 • Uživatelů: 6490

Far Cry 5

Far Cry 5

Far Cry 5

82 %

Zastavte kult a sami si určete svůj osud

Nejnovější díl série Far Cry 5 nás tentokrát zavede do divoké Montany a její fiktivní oblasti Hope County, kde se moci chopil Joseph Seed spolu s bratry, aby vytvořily silnou sektu terorizující oblast. Zde nastupuje na scénu postava zástupce šerifa, kterou už ovládáte vy sami a s ní se musíte pokusit o sesazení sourozenecké čtveřice a jejich pomocníků.

Společnost Ubisoft si vzala na pátý díl Far Cry o něco více času, aby byl herní zážitek co nejlepší a skutečnost je taková, že je to rozhodně znát. Tvůrci se dokonce do Montany vydali i osobně, aby získali co nejvíce informací o tamní přírodě, komunitě a způsobu života. Hlavní mozek celého procesu, Dan Hay, tak vytvořil dílo postavené na tom nejlepším z předchozích dílů série, aby k tomu přidal i novější a inovativní prvky, které hře chyběly.

Základ tvoří již tradičně open-world koncept, kde můžete dělat prakticky cokoliv a kdekoliv. Oblast je obrovská, různorodá a zaručí desítky až stovky hodin zábavy. Už tradičně tak budete plnit různé mise, které ale tentokrát budou zajímavější a originálnější, přičemž budou dotvářet celkový dojem ze světa ještě výraznější. I když se v určitém bodě budou zdát úlohy na jedno kopyto, tentokrát se tvůrci alespoň snažili zakrýt tento nedostatek rozmanitostí obsahu samotných questů.

Kromě nich je ale ve hře samozřejmostí volný pohyb a aktivity dodávající pocit svobody. Můžete si tak zarybařit, popovídat si s místními, proletět se nad oblastí apod. Tvůrci se tentokrát speciálně věnovali zbraňovým systémem, kterých je zde jednoznačně největší počet. Velkým krokem vpřed je umělá inteligence, což znamená, že si můžete zahrát s NPC postavami, přidělovat jim rozkazy a společně procházet jednotlivé úseky hry. Postav je několik, přičemž každá má jiné schopnosti. Nechybí ani psí pomocník nebo zkrocený medvěd - nejlepší tank ve hře.

Všechna rozhodnutí na mapce se odrazí v celkovém směřování hry, takže si sami určíte osud. Je třeba dodat, že Far Cry 5 má několik možných konců, což povzbuzuje v hraní i po prvotním skončení hry. Milovníci herního stylu Ubisoftu, a tedy nekonečných možností, rozmanitého příběhu a (bohužel) i občasné opakovatelnosti misí si rozhodně přijdou na své. Hra je opět postavena na CryEngine, konkrétně na jeho vylepšené formě Dunia Engine. Nechybí možnost vytváření vlastního obsahu a map.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz nebo AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 670 nebo AMD R9 270
HDD: 40 GB volného místa
Další: DX 9.0c, Win 7 (64-bit)
Far Cry 5Montana

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Boj proti sektě
 • Prostředí Montany
 • Otevřený svět s neomezenými možnostmi
 • Obrovské množství zbraní
 • NPC umělá inteligence
 • Možnost hrát s jinými hráči
 • Různorodější mise
 • Verbování obyvatel do služeb
 • Lovení zvířat + zvířecí pomocníci

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

XIII

XIII

Steel Fury: Kharkov 1942

Steel Fury: Kharkov 1942

Mafia: Definitivní edice

Mafia: Definitivní edice

F.E.A.R. Extraction Point

F.E.A.R. Extraction Point

Kabus 22

Kabus 22

ARMA III

ARMA III

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 c 1 4 b 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Far Cry 5

Far Cry 5

Montana

Montana

Odstřelovač

Odstřelovač

Výsluch

Výsluch

Arcade mód

Arcade mód

Prestřelka

Prestřelka

Psí pomocník

Psí pomocník

Vzdušný souboj

Vzdušný souboj

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  8 f 9 9 c b  :
 
Nadpis:
Text: