stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

BATTLETECH

BATTLETECH

BATTLETECH

83 %

Tahová sci-fi strategie z budoucnosti

Když se v komunitě hráčů řekne Paradox Interactive, každý správný stratég si vybaví řadu těch nejlepších žánrových titulů jako Hearts of Iron, Cities: Skyline nebo Stellaris. BATTLETECH je pak dalším zářezem tohoto úspěšného studia, které podpořilo menších vývojáře Harebrained Schemes a společně vytvořili tahovou sci-fi strategii odehrávající se v budoucnosti.

Když už lidem došli zdroje na Zemi, museli se uchýlit k nouzovým řešením a osídlil se velký kus známého vesmíru. Ten si postupně rozdělili nejmocnější rody, které ale momentálně spolu bojují. Zde nastupuje na scénu hráč se svou skupinkou žoldáky, aby se přidali na jednu z více stran a přispěly k obnově společnosti. Je však nad slunce jasnější, že každý žoldák si kope hlavně na svém písečku a jinak to nebude ani v tomto případě.

Hlavní součástí hry jsou velké roboty, tzv. BattleMechy, ve kterých si hráč jezdí po mapkách a plní nelehké úkoly. Může tak chránit konvoje společností, rabovat místa a města, přepadávat jiné vesmírné lodě nebo ničit strategické základny nepřátel. Vše závisí na tom, s kým se právě obchoduje a kdo platí více. Samozřejmě, že se dá hrát i jinak a namísto zakázek je možné plnit mise v rámci přesvědčení a příslušnosti k jednomu či druhému rodu.

Roboty mají své "řidiče", kteří jsou velmi cenní a i oni mohou být v boji zraněni či zabiti. Je proto třeba pořádně promyslet všechny pro a proti jednotlivých zakázek, aby se hráčům nerozpadla kariéra z mise na misi. Měchy se dají vyrobit od základu a následně vylepšovat. Na výběr je několik typů vozidel od nejlehčích až po těžko bojové stroje. Celkově je momentálně možné vybírat z třicítky robotů. Doplňky jako zbraně či brnění se dají různě kombinovat.

Jelikož jde iv tomto případě o zdařilou strategii dvou úspěšných studií, nechybí základní pilíře titulu jako poutavý příběh, nutnost taktizovat, propracovaný tahový systém hry a různorodost jednotek. Pro fanoušky tahových strategií a sci-fi her je BATTLETECH splněným snem, který se nápadně podobá na film Edge of Tommorow.

Minimální požadavky na PC:

CPU:  Intel Core™ i3-2105 nebo AMD Phenom II X3 720
RAM: 8 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 560 Ti nebo AMD ATI Radeon HD 5870 (1 GB VRAM)
HDD: 30 GB volného místa
Další: DX 9, Win 7 (64-bit)
BATTLETECHPříběh

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Život žoldáka
  • Svět v roce 3025
  • Souboje měchů
  • Tvorba vlastních strojů
  • Plnění misí za peníze
  • Nutné využívat znalost prostředí
  • Na strategii výborný příběh
  • Dvě známé vývojářské studia

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Anno 2070

Anno 2070

Northgard

Northgard

Theatre of War 2: Kursk 1943

Theatre of War 2: Kursk 1943

Steel Division: Normandy 44

Steel Division: Normandy 44

McDroid

McDroid

Star Trek: Armada II

Star Trek: Armada II

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 1 c 1 a f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
BATTLETECH

BATTLETECH

Příběh

Příběh

V dílně

V dílně

Mech v pohotovosti

Mech v pohotovosti

Bojové pole

Bojové pole

Report mise

Report mise

Tvorba robota

Tvorba robota

Robot

Robot

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e 2 9 8 1 4  :
 
Nadpis:
Text: