stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

Epic Games Store

Verze 7.16.0 - 33,54 MB

Epic Games Store

95 %

Nová herní platforma s tituly zdarma

V roce 2018 byla otevřena nová herní platforma Epic Games Store od tvůrců z Epic Games, kteří stojí za tituly Fortnite či Unreal Tournament. Možná si říkáte, proč byste měli instalovat dalšího klienta na plochu z hrami, které i tak vlastníte na konkurenčním Steamu, Battle.netu nebo Originu, ale těch důvodů je hned několik. Samozřejmě, nezískáte tituly exkluzivně určené pro Origin nebo od Blizzardu, ale i zde se dočkáte obsahu, ke kterému se jinak nedostanete.

Tak například do začátku roku 2020 je Epic Games Store jediným místem na PC, kde si budete moci zakoupit Metro: Exodus. Původně ho měla vlastnit platforma Steam, kde byl nabízen i předprodej, ale Deep Silver a Epic Games ohlásili nečekanou roční spolupráci. Mezi další tituly dostupné na platformě EGS patří Unreal Tournament, Shadow Complex, Fortnite, Subnautica: Below Zero, Ashen, Super Meat Boy Forever, Darksiders lll, Gorogoa, Živí mrtví, Hades a další, které přibudou v budoucnu. Těšit se můžete na Genesis Alpha One, Journey, Maneater, Pathless, Rebel Galaxy Outlaw, Satisfactory nebo World War Z. Zapomenout nemůžeme ani na hry zdarma každé dva týdny, kde jsme se dočkali už trojice titulů Subnautica, Super Meat Boy a What 'left of Edith Finch.

Základem je vytvoření účtu v aplikaci nebo na internetové stránce vývojáře. Ten je dále možné propojit se službami a platformami PlayStation, Microsoft, Facebook, Google nebo Nintendo. Spojení Ubisoftu s touto platformou přinese řadu titulů, kde nebude chybět ani Tom Clancy's The Division 2. Tvůrci si z každé hry účtují poplatek 12% na rozdíl od Steamu, kde je toto číslo vyšší, a to 30%. Prostředí desktopového klienta je čisté a přehledné s postranním seznamem, kde je přístup k Obchodu, Knihovně zakoupených titulů, Friendlistu a Domovské stránce.

Epic Games StoreObchod

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Exkluzivní obsah
  • Jednoduše působící GUI
  • Knihovna a obchod v jednom
  • Propojení s jinými službami

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Kill Ping

Kill Ping

Painkiller: Overdose

Painkiller: Overdose

Blizzard Battle.net

Blizzard Battle.net

Championify

Championify

GTA IV - San Adreas mod

GTA IV - San Adreas mod

bnetlauncher

bnetlauncher

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 6 d a 6 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Epic Games Store

Epic Games Store

Obchod

Obchod

Fortnite

Fortnite

Ashen je dostupný

Ashen je dostupný

Hades

Hades

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 b 2 d 3 8  :
 
Nadpis:
Text: