stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8632
 • Uživatelů: 6466

Poradna

Kategorie poradny

Komunikace

Práce se soubory

Ovladače

Ochrana PC

Úprava plochy

Mobilní telefony

Utility

Vývojové nástroje

Podnikání a domácnost

Počítačové hry

Grafika a fotografie

Audio a Video

Internet a sítě

Hledání v poradně:

Položit otázku

Kategorie:
Jméno:
Opište znaky opačně  5 a 3 5 7 f  :
 
Nadpis:
Text:
 • VasilCeral

  Komunikace: Tomtom v renault scenic 2012

  Chci si koupit navigaci Evropa a přehrát na SD kartu 4 G, bude fungovat ve vestavěné navigaci v Renaultu. VasilCeral 29.7.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
 • Výtisková

  Covid: Testování ve firmě

  Dobrý den.

  Chci se zeptat, jestli má firma právo nařídit testování všech zaměstnanců , i těch kteří prodělali  covid a mají potvrzení o prodělání nemoci a těch kteří mají ukončené očkování.

  Děkuji
  Výtisková 9.7.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
 • Bohuslav Kult

  Open Broadcaster Software: OBS na NTB pod W10 64bit

  Dobrý den.                     Liberec 7.7.2021

      Prosím o informaci, jestli je možno SW OBS provozovat na NTB pod W10 64bite. CPU je Celeron B830.   Děkuji.                         Bohuslav Kult
  Bohuslav Kult 7.7.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
 • nicolilinek

  Snapchat (mobilní): my eyes only

  dobrý den, chtěla bych sa zeptat, co s tím, když sa mi nechcou načíst fotky, které sem si dala do složky my eyes only. Z ničeho nic sa mi prostě nechtěli ukázat a když nějakou rozkliknu, tak sa to načítá a nic... Budu moc ráda za radu. Předem děkuji ❤️ nicolilinek 23.6.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
 • Marie

  WhatsApp Messenger (mobilní): přidání kontaktu k tel. číslu

  Dobrý den,

  nastavuji si watsapp, nabízí se mi možnost přidat číslo ke stávajícím kontaktům, ale nedaří se mi to. Poradíte prosím?
  Marie 16.6.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
 • Eiric

  Multi Theft Auto: GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER SERVERY CZ/SK/EN

  Zdravím všechny, Kdo by jsi chtěl připomenout z nostalgie legendární hru Grand Theft Auto San Andreas modem Multiplayer ?

  Zde máte servery! 
  icon_smile.gif

  Jazyk na serverů: CZECH/SLOVAK/ENGLISH

  Navštivte naše servery SA-MP:

  SERVER 1 Potřeba mít SAMP 0.3.7 Klienta:

  Pro připojení / IP: play.superparba.eu:7777

  SERVER 2 Vlastní ostrovy potřeba mít klienta SAMP 0.3DL /ostrovy:

  Pro připojení / IP: Dl.superparba.eu:7777

  Web serveru: https://superparba.eu/news.php

  Proč byste měli hrát na našich herních serverech ?

  SuperParba je postavena na budování komunity a je to její charakter, ve kterém můžete podnikat, nakupovat nemovitosti, společnosti, být členy gangu – jezdit závody, bojovat o území, převzít sklady v unikátním systému GANG. Každý den se bude konat spousta různých akcí administračního týmu, jako jsou Fallout, Sky (street) závody, Color Dash, Runners VS Riders, Shooters VS Riders, Hit & Run, Tuning events, Derby, Death Events, DM … a jsou doplněny událostmi MEGA, které se konají během několika týdnů! Fungujeme od roku 2008, server prošel stovkami plnohodnotných aktualizací z návrhů na vylepšení serveru od hráčské komunity! PARTY SERVER s režimem gamemode RZE 10 se vám dostane přímo pod kůži, jako je SuperParba!

  – Profesionální administrátorský tým, který dohlíží na pořádek, vytváří zábavu a pomáhá hráčům s jakýmkoli problémem. Pokud nevíte, jak se s něčím vypořádat, použijte příkaz /dotaz o zaslání otázky přímo administrátorům a v krátké době obdržíte odpověď.

  – Pro nováčky byl přidán rychlý návod. Pro navigaci na místo spuštění použijte příkaz /tutorial. Po absolvování tutoriálu s hraním 0 hodin získá nováček 7 dní prémiové klasiky zdarma.

  Na serverů se dokonce nachází funkční piáno: https://youtu.be/t-5Ipn0PLA8

  – Hráči během těch 12 let našli spoustu zábavy, emocí, zvratů, přátel, zpráv a vzpomínek. Na SuperParbě dokonce poznali několik skutečných vztahů. Jakmile to řeknou svým dětem, bude to šílené. Hráči se rádi vracejí na náš server, tak přijďte a přidejte se k naší rodině!

  Zde návod jak nainstalovat multiplayer do hry gta san andreas: https://youtu.be/xDMzPBmD7c8

  Děkují za přečtení!
  Eiric 6.6.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
 • Jirka

  Minecraft: Inventář

  Chtěl bych se zeptat, jak zkopíruji inventář z jednoho světa na drruhý, nevím jaká je to složka v Saves. Díky Jirka 25.5.2021 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
 • Petra kalabisova

  Komunikace: program na rozesílání emailů

  Prosím, existuje nějaký program, který se instaluje do emailové pošty a to takový, který umožní odesílání emailů s podtupným časovým intervalem tak, aby příjemci nepadal do poštx HROMADNÉ a nevyhodnotil to jako hromadné sdělení?

  děkuji Kalabisová
  Petra kalabisova 21.5.2021 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět
 • Popipol

  Skype: Obnovení skupinové konverzace

  Zdravím,


  v rámci on-line výuky se nám na Skype stalo, ze žák posílal vulgární hlasové zprávy a po nějaké chvíli je smazal. Potřebuji se zeptat zda je možné tyto soubory dohledat, obnovit a jak?


  Děkuji 


   
  Popipol 3.5.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět
 • Eva Kašná

  Můj Vodafone (mobilní): pomoc při ztrátě mobilu

  Dnes 25. 4. 2021 od 20.09 hod. se marně snažím dovolat na operátora. Manžel Jaroslav Kašný ztratil telefon č. 737 700 450 a potřebovali jsme nutně zablokování SIM karty. Telefon je již nedostupný, nedá se na něj dovolat od 17.30 hod. X krát jsme se pokoušeli o obnovu hesla podle automatu a vždy to skončilo oznámením, že obnova hesla se nezdařila. Snažila jsem se kontaktovat operátora, který neustále opakoval abych vyčkala, že operátoři mají plné ruce práce a po 80 minutách nekonečného vyčkávání se telefon vypnul.  Nedočkala jsem se pomoci ani rady, jak postupovat. Jsme zahnáni do stresové situace, zda někdo neprovolává náš účet. U žádného operátora se mi nic podobného, v případě potřeby, nestalo.  Rano pujdu na pobočku v Hodoníně. Jsem zvědavá, jak se bude celá situace vyvíjet dále.

  Děkuji Eva Kašná 737 705 525
  Eva Kašná 25.4.2021 Zobrazit odpovědi (0) Odpovědět