stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

Nejlepší módy pro Farming Simulator 2015

Autor: Redakce  |   Publikováno: 4.11.2014 | Zobrazeno: 38556x

Farming Simulator od vývojářů z Giants je zdaleka nejlepším a nejúspěšnějším farmářským simulátorem a to už od dob, kdy u nás vycházel pod jménem Traktor Zetor Simulator. Po dvou letech přichází král v silně modernizované podobě a s patnáctkou v názvu. Ba co víc, nejrůznější módy a nové modely strojů od komunity i od tvůrců hry byly dostupné ihned po vydání a jejich počet i kvalita nezadržitelně rostou. A první várka povedených módů je i tématem tohoto článku.

Navštivte stránku plnou módů pro Farming Simulator 2015

Instalace módů je snadná

Instalace módů se liší podle toho, jestli jsou přímo od Giants, nebo od komunity. Giants je dodávají přímo ve formátu .exe, takže je stačí spustit a instalace proběhne bez jakéhokoliv dalšího uživatelského zásahu. Běžné módy jsou v zipu, který nerozbalujte, ale rovnou nahrajte do složky „mods“, která je v dokumentech ve složce MyGames a její podsložce FarmingSimulator2015. Rychlou kontrolu můžete provést hned v menu hry v záložce pro módy, která vám všechny nainstalované módy ukáže.

 

Nové stroje pro Farming Simulator

Alfa a omega Farming Simulatoru je obsah, zejména ten zaměřený na stroje. Traktory, kombajny i různé závěsné nástroje dokážou svým vzhledem i funkcí zaplnit slepá místa, která v každé podobné hře jsou a musejí být (vždy někomu konkrétní model prostě chybět bude…). Tvůrci dali pár strojů v podobě stažitelných módů hned do oběhu a komunita se činí rychleji, než bychom kdy vůbec doufali, takže tu pro vás máme tři kousky, které nás nejvíc zaujaly.

New Holland CR1090

Velké kombajny jsou ke sklizni rozsáhlých polí prostě potřeba. New Holland patří mezi ty vůbec největší a v tomto módu je doplněn o několik dalších povedených strojů. Intenzivní žlutočerné zbarvení a dominantní kabina s panoramatickým výhledem pak jen umocňují radost z práce s tímhle strojem.

New Holland CR 1090 ke stažení ZDE

Deutz Agro Star Black

Tenhle krásný traktor z devadesátých let v černé barvě často nevidíte, ale díky FS 15 a tomuto módu poznáte, že je to velká škoda. Vypadá totiž skvěle, trochu jako KITT mezi traktory.

Deutz Agro Star Black ke stažení ZDE

Kuhn Sitera 3000

Tento mód pochází přímo od Giants, takže top kvalita je zaručena. Jde o secí stroj o objemu 600l.

Kuhn Sitera 3000 ke stažení ZDE

Módy pro příjemnější hraní

Hráči jsou neustále nespokojeni, ať hru uděláte jakkoliv. Tohle by mohlo být jinak, tamto úplně chybí a tímhle naopak autoři hráče zbytečně otravují. A každý hráč to vidí jinak, nejlépe úplně opačně a neslučitelně s postoji hráče třetího. Jenže Farming Simulator má výhodu v tom, že nedodělky, nedomyšlenosti a jiné překážky s přehledem odstraní šikovní moddeři. První čtveřici zajímavých vylepšení najdete níže.

Time Acceleration

Do Farming Simulatoru se chodíme sice rádi odreagovat, ale někdy se práci na poli trochu moc vleče. S tímto zrychlovačem času už vás to trápit nemusí. Stačí nainstalovat a pak ve hře stisknout (a držet) klávesovou zkratku „CTRL+R“ – dokud držíte, čas je zrychlený.

Time Acceleration ke stažení ZDE

Fast Switcher

Rychle se přepínat mezi stroji může být velmi užitečné. S tímhle módem je to záležitost jednoho kliknutí a to na klávesovou zkratku „CTRL+SHIFT+0“ až „CTRL+SHIFT+9“.

Fast Switcher ke stažení ZDE

Money cheat

Cheatovat se nemá, ale na testování se občas nějaký ten milion Euro hodí. Po nainstalování se vám ve hře po stisku klávesy „F11“ přičte 100 tisíc Euro a stisk „F12“ vás naopak o stejnou částku připraví.

Money cheat ke stažení ZDE

HUD Hider

Jednoduchý ale velmi užitečný mód funguje tak, že vám skryje HUD, tedy všechny informace zobrazené na displeji. Tím získáte ničím nerušený výhled po okolí, který se hodí, když se chcete kochat. Vypínání a zapínání HUDu probíhá stiskem klávesové zkratky „Alt+H“.

HUD Hider ke stažení ZDE

Značky

Podobné články

Minecraft crafting - návod na výrobu věcí

Minecraft crafting - návod na výrobu věcí

Za 10 dolarů 1000 her: Pomozte Ukrajině koupí skvělého herního balíčku

Za 10 dolarů 1000 her: Pomozte Ukrajině koupí skvělého herního balíčku

Battlefield 6 představuje gameplay a postavy v nadupaném filmu

Battlefield 6 představuje gameplay a postavy v nadupaném filmu

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Programy pro výuku psaní všemi deseti zdarma

Half Life hry jsou na Steamu dočasně zdarma

Half Life hry jsou na Steamu dočasně zdarma

F1 Online – formule zdarma a ovládané myší

F1 Online – formule zdarma a ovládané myší

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d 6 a 0 2 b  :
 
Vzkaz:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce