stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8631
  • Uživatelů: 6464

Zastřílejte si v betě Call of Duty: WWII

Autor: Jan Juránek  |   Publikováno: 1.9.2017 | Zobrazeno: 7714x

Série Call of Duty se ve čtrnáctém díle vrací zpět k tolik milované druhé světové válce. Na fanoušky tak čeká známé prostředí zákopů, oblíbené zbraně, absence tryskových obleků, exoskeletů apod. Velkou část multiplayerového obsahu si hráči mohou vyzkoušet během víkendu v rámci Private Bety. Informace o tom, jak a kde si zdarma stáhnout Call of Duty: WWII Private Beta, najdete v článku.

Jak se dostat do bety Call of Duty: WWII?

Akční série Call of Duty je zpět a to hned dvakrát. V prvé řadě jde o tradiční podzimní vydání, kdy Activision přichází s již čtrnáctým dílem. Ovšem druhým a mnohem důležitějším návratem je ten ke druhé světové válce. Hra tak po tryskových oblecích, exoskeletonech a hi-tech zbraních přichází se tolik oblíbenou klasickou. Hráči budou bojovat v zákopech, střílet po sobě oblíbenými puškami, samopaly a kulomety a dojde pochopitelně i na drsné souboje s bodáky.

Nahlédnout do multiplayeru Call of Duty: WWII můžete pomocí Private Bety a to o prodlouženém víkendu od 1. do 4. září 2017. Private Beta má však několik pravidel – zatím je určena pouze pro majitele konzolí PS4 a Xbone. Ti navíc musí mít speciální kód, případně si hru předobjednat a tím vstupenku získat. Teoreticky můžete omezení obejít – více v oranžovém rámečku.

Vstup do Private Bety pro majitele PS4: přejděte na hongkongský PS Store a vytvořte si zde účet. Přes něj si můžete Betu jednoduše stáhnout a zahrát.

PC hráči zatím musí čekat – Activision zatím neoznámil ani termín a vlastně ani to, zda pro PC bude Private (nebo jakákoli jiná) Beta spuštěna.

Datum vydání Call of Duty: WWII a co na to Battlefield?

Datum vydání CoD: WWII vývojáři naplánovali na pátek 3. listopadu 2017. Od tohoto termínů se bude po několik týdnů rozhodovat o tom, zda se CoD vrací zpět na výsluní, nebo naopak zůstane ve stínu série Battlefield. EA si totiž loňským vydáním Battlefieldu 1 získala spoustu pozornosti a nadšení nejenom samotných hráčů. Spokojenost s titulem je navíc tak velká, že další díl série Battlefield vyjde až s roční prodlevou (rok 2018). Pravidelně však bude přidáván nový obsah v podobě DLC apod.

Bezpochyby bude zajímavé sledovat, jak se dvě hlavní akční série poperou o hráčskou přízeň. Uškodí CoD opožděný návrat ke kořenům, po kterém komunita tak dlouho volala? A ztratí Battlefield hráče kvůli tomu, že nevydá nový díl? 

Značky

Podobné články

Dota 2 vs. League of Legends

Dota 2 vs. League of Legends

Nejlepší Fortnite skiny v Kapitole 2 Sezóně 6

Nejlepší Fortnite skiny v Kapitole 2 Sezóně 6

Minecraft brzy přístupný pouze přes Microsoft účet

Minecraft brzy přístupný pouze přes Microsoft účet

Konference E3 2013

Konference E3 2013

Nejlepší hry z E3 2017 – Metro, Call of Duty, Wolfenstein

Nejlepší hry z E3 2017 – Metro, Call of Duty, Wolfenstein

Oficiální rozšíření mapy Euro Truck Simulator (ETS) 2

Oficiální rozšíření mapy Euro Truck Simulator (ETS) 2

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 3 4 9 7 9  :
 
Vzkaz: