stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9232
  • Uživatelů: 6543

novaPDF 11.4.287 - download

Stahování bude zahájeno během několika vtěřin.
Pokud nebude stahování spouštěno automaticky, použijte alternativní odkaz.

Podobné programy ke stažení

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin

Rozvrh hodin je malý, ale užitečný program, který vám ušetří spoustu práce. Můžete si do něj zaznamenat všechny hodiny, které vás během týdne čekají. Nemusíte se bát ani lichých a sudých týdnů, případně nultých hodin. Vše je možné si jednoduše nastavit. Samozřejmostí je možnost si rozvrh vytisknout.
Junko

Junko

Junko je zajímavá aplikace, která umožňuje pracovat s čím dál více oblíbeným souborovým formátem PDF. Jeho velkou výhodou je, že dokáže podle čísla stránky rozdělit či spojit soubory. Tyto funkce jsou velmi užitečné a v podstatě skoro každý, kdo s tímto formátem pracuje, určitě někdy potřeboval obdobné funkce. Samozřejmě to ale není vše, co nabízí. Využít můžete i správce PDF, který vám umožní upravovat tyto soubory i jinými způsoby.…
Presentation Marker

Presentation Marker

Presentation Marker je výbornou volbou pro všechny, kdo potřebují během prezentování využít speciálních funkcí jako vkládání poznámek, zvětšování vybraných částí prezentace a nabízí tak usnadnění pro lepší pochopení problematiky. Kromě zmíněných funkcí nabízí program také – Spotlight, Curtain, Screen Digital Clock, Arrow Point, nahrávání obrazovky a další. Pro malování na obrazovku nabízí aplikace spoustu nástrojů – pero, tužka, geometrické obrazce,…
Scan Tailor

Scan Tailor

Scan Tailor je chytrý nástroj pro správu naskenovaných stránek z knih, časopisů. Můžete například vyčistit obrázky, ořezat jednotlivé strany podle potřeb a připravit vše pro výsledný PDF formátu. V přehledném uživatelském menu naleznete spousty funkcí a také náhled na rozpracovanou práci, který může značně zpříjemnit a ulehčit. Je možné si také vybrat některé z předefinovaných nástrojů a samozřejmě také místo pro ukládání na disku.
Multi Save

Multi Save

Multi Save je zajímavé rozšíření pro kancelářský balík Libre Office. Tento chytrý nástroj je vhodný pro všechny uživatele, kteří musejí kvůli odlišným platformám generovat soubor v několika různých formátech kancelářských aplikací současně. Tedy znamená to konec pracnému ukládání do každého typu zvlášť.
Mapa ČR v XCF

Mapa ČR v XCF

Nejedná se o program, ale o model České republiky. Resp. o mapu, která zobrazuje celou ČR a barevně ji dělí do krajů. Každý kraj má pak ještě vnitřní dělení na okresy, které jsou ohraničené tenkou linkou. Tuto mapu je možné si uložit, vytisknout nebo ji používat jen tak jako elektronickou přehledovou mapu České republiky.

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce