stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9678
 • Uživatelů: 6598
 • IDe

  Vysvětlení distribuce

  1. CS2 nic nestojí, protože se již mnoho let neprodává, program oproti tvrzení na tomto webu není navíc ani omylem freeware. V současné době je možno zakoupit pouze verze CS6 a CC, program je lokalizován do CZ, jen se obávám, že jeho cena nebude dle Vašich představ. Dva největší prodejci sw Adobe v ČR jsou zde: http://www.amsoft.cz a http://www.digitalmedia.cz

  2. Není jediný důvod k nějaké pofidérní češtině, existuje do češtiny kompletně lokalizovaná verze, tak jak je u Photoshop zvykem již mnoho let. Vidím, že je to takový hezký český sport, shánět češtiny do něčeho co je české (ještě častěji CorelDRAW a PHOTO-PAINT, který si ovšem tihle zázraci pletou s Paint Shop Pro). Zkuste použít mozek, možná český instalátor na netu najdete, není to totiž vůbec žádný problém.
  IDe 27.9.2013 Odpovědí: 1 Odpovědět

Odpovědi:

 • Honza Dobrý den,
  to, že se již mnoho let neprodává neznamená, že nic nestojí. na webu nepíšeme, že se jedná o freeware, ale o verzi ke stažení zdarma a to za předpokladu, že uživatel vlastní licenci této verze.
  Zároveň bych Vás chtěl poprosit o shovívavost k uživatelům, každý se může splést nebo něco nevědět. Ostatně i vy jste vložil příspěvek s názvem Odpověď a dal ho jako nové vlákno, místo přiřazení k odpovídajícímu vláknu, na které reagujete.
  Honza (administrátor) 30.9.2013

Odpovědět na otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  c 4 6 1 e 9  :
 
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce