stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9551
 • Uživatelů: 6577
 • Adam

  Dungeon

  Co je dungeon(překlad žalář)? kde ve hře jej najdu musím ho koupit nebo získám a popřípadě kde jej koupím,získám?
  Mám jednoho velkého bojovníka s kladivem, ty ostatní 4 prosím jak získám?
  Adam 8.12.2013 Odpovědí: 3 Odpovědět

Odpovědi:

 • Honza Dobrý den,
  dungeon je obecné označení pro podzemí, ve kterém hráč putuje, bojuje a na konci se často utká s nějakým bossem o finálový loot (poklad, vybavení). Rozhodně jej nekupujete, ale vstupujete do něj s hrdiny. Více v závěru odpovědi zde: http://stahnu.cz/poradna/castle-clash-mobilni/647-jak-nakupovat-hrdiny

  Pod stejným odkazem najdete i vysvětlení nákupu hrdinů. Jednoduše si nemůžete vybrat, kterého hrdinu chcete, ale bude Vám nějaký náhodně přidělen (viz systém nákupu a šancí na získání legendárních atd.).
  Honza (administrátor) 9.12.2013
 • veprik Dobrý den, přesto nevím za co přesně se Hero Shards (zelené kameny) dostávají, jednou dostanu plný počet kamenů a po druhé za stejnou misi a stejně úspěšnou nedostanu ani jeden.
  Dle jakého "vzorce" se dostává. Musím splnit určité body nebo jak to je?
  Děkuju
  veprik 23.12.2013
 • Honza Dobrý den,
  je to přesně tak, jak tušíte - ostatní suroviny (manu, zlato, ...) dostanete vždy v přesném množství, které bylo na začátku deklarováno. Ovšem u Hero Shards je vše o náhodě. Pokud opravdu prahnete po Hero Shards, vybírejte dungeony s lebkou. Lebka idnikuje vyšší droprate HS (i když i tak je stále o náhodě a relativně nízký). Ovšem pamatujte na to, že lebkové dungeony Vám přinesou mnohem méně many a zlata, takže do nich jděte pouze tehdy, když máte jistotu nízkých ztrát.
  Honza (administrátor) 2.1.2014

Odpovědět na otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 a 0 6 9 8  :
 
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce