stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9631
 • Uživatelů: 6591
 • petr

  Potřebuju pomoc

  Zdarec. Chci si vylepšit Hero má level 40 a abych ho posunul na level 60 potřebuju 50 jakých si hořlavých medailonů (popis) :D netuším jak je získat . Poradí někdo? petr 9.1.2014 Odpovědí: 4 Odpovědět

Odpovědi:

 • Jelitko Plamínky dostaneš v dungeonu. Jelitko 9.1.2014
 • Honza Dobrý den,
  Plamínky, neboli Fire jsou potřebné pro vylepšení hrdiny každých dvacet levelů. Ovšem jedná se jen o jakýsi level, kterého musíte dosáhnout - při vylepšení Vám plamínky nezmizí.
  Jejich získání je omezeno na dungeony. Po jejich úspěšném projití je hráči přidělen určitý objem plamínků v závislosti na tom, jak se mu podaří Dungeon zničit.
  Honza (administrátor) 10.1.2014
 • martinfric123@gmail.com Dobrý den mám jeden velký problém hrál jsem castle clash na svem starém telefonu a pak jsem dostal nový a začal jsem na stejném gmailu znova takže mám na jednom gmailu 2 účty a ja bych chtěl hrát na tom co jsem měl jako první... Prosím o pomoc martinfric123@gmail.com 21.5.2015
 • Honza Dobrý den,
  záleží na tom, zda jste některý z účtů přiřadil k Gmailu. U nového telefonu pak doporučuji přiřadit dva účty. Podívejte se na tento návod, který je však primárně určen pro linkování nového zařízení: Accounts and Sync - Add Account - Add 2 or more Gmail accounts (včetně účtu použitém na novém telefonu) - Enter Game - Settings - Link Account - Choose one of your Gmail accounts (nevybírejte účet, který je spojený se starým telefonem) - Confirm Link - Authorize - Settings - Link Account - Choose the previously selected Gmail account - Settings - Change Account - Choose the Gmail account, který byl spojen se starým herním účtem.
  Honza (administrátor) 22.5.2015

Odpovědět na otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 3 c 5 1 f  :
 
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce