stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9681
 • Uživatelů: 6598
 • Basten

  nežádoucí otvírání stránek v prohlížrči

  Dobrý den,

  mám problém, který nedokáží sám vyřešit. Již 14 dní se mi otvírá během každých 30 minut v prohlížeči Maxthon automaticky tato stránka a to hned 2x načte.

  https://support.skype.com/en/?intsrc=cl ... Error=1618

  Počítač jsem projel antivirem a odstranil všechny toolbary, odstranil jsem Skype a dokonce přeinstaloval Maxthon. Považuji se za středně dobrého znalce pc, takže si myslím že nedělám nějakou amatérskou chybu. Pohrál jsem si s nastavením Maxthonu od A do Z a stále stejná chyba. Odstranil jsem všechny stopy po Skype a nic.

  Obrátil jsem se i na pc poradnu jestli se nejedná o nějaký vir. O ničem neví. Dali mi pár odkazů na odstranění spamu a nežádoucích potvůrek. Vše jsem provedl pročistil a nic nepomohlo.

  Nemůže mi někdo poradit kde může být chyba popřípadě jestli je někde v Maxthonu nastavení aby jsem zakázal otvírání této webové stránky?

  Na Maxthonu o ničem podobném neví. udělal jsem vše co mi poradili a nic.
  Basten 2.12.2013 Odpovědí: 1 Odpovědět

Odpovědi:

 • Honza Dobrý den,
  pokud skutečně máte PC čisté a zkoušel jste kompletní odinstalování jak Skype, tak Maxthonu, tak se na věc podíváme detailně. Vyzkoušejte následující postup, abychom zjistili, zda je problém čistě ve Skype nebo v prohlížeči (ještě předtím se podívejte do Skype - Nastavení - Rozšířené - Rozšířené nastavení - Řídit přístup jiných programů ke Skype - máte zde něco?) - nejprve odinstalujte Skype a to kompletně (Ovládací panely - Programy a funkce - Skype (Odebrat). Poté stiskněte kombinaci kláves Win + R a zadejte %appdata% a potvrďte Enterem. Složku Skype v nově otevřeném umístění smažte kompletně celou. Pamatujte, že však přijdete o historii konverzace a automatický login - ujistěte se, že znáte heslo a přihlašovací jméno.) Nyní restartujte PC. Pracujte dále v Maxthonu a počkejte, zda dojde k otevření zmíněného okna, nebo ne. Pokud ne, pak je problém čistě svázán s programem Skype, resp. s jeho instalovanou instancí. V daném případě doporučuji vyzkoušet některou ze starších verzí programu.
  Honza (administrátor) 3.12.2013

Odpovědět na otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  4 b e 2 4 1  :
 
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce