stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8707
  • Uživatelů: 6489

Victor Vran

Victor Vran

Victor Vran

81 %

Vydejte se s Viktorem zabíjet nepřátele po stovkách

Victor Vran osloví zejména milovníky bezhlavé akce, kde není třeba hodně přemýšlet, ale zároveň nabídne prostor i pro šikovné kombinování útoků, zbraní a speciálních karet. Ty přidávají efekty ke zbraním a útokům, takže po zásahu nepřítele vás Heal, nepřítele po určitém útoku zamrazí a pod.

Hra se odehrává ve městě, které dostihla předpověď, že ho jednou zaplaví vlna nemrtvých. Na scéně se ale objevil legendární bojovník Victor, aby se se zlem vypořádal a vrátil město do normálu. Nečekejte ale zvlášť promyšlený příběh, spíše jen doplňkové uvedení do děje a zaměření čistě na akci. Porce zbraní je na to jako stvořená, ať už jde o nožíky, meče, dýky, srpy a kladiva, nebo o střelné zbraně jako brokovnice, pistole a elektrické děla. Všechny poskytují prostor na zvolení vhodné kombinace, protože se dají v rukou přehazovat a například kombinace kladiva a brokovnice může mít zdrcující důsledky pro nemrtvých.

Postavy jsou plně upravitelné, od skillů, po zbraně a oblečení. Vše si tak můžete zvolit podle potřeby nebo podle toho, co vám padne z nepřátel nebo čím budete odměněni za plnění misí. Tvůrci se vyhráli i s prostředím, kde jsou propracované lokality samozřejmostí. Bojování proti nepřátelům (kolem 20 různých typů) a bossum je tak nejen akční a masivní, ale i graficky podmanivé. Victor Vran sice není Diablo, ale ani se o to nesnaží. Bere si jen to nejlepší a nejjednodušší a vypráví příběh zbraní, který stojí za pozornost. Zvláště, pokud patříte mezi HC hráčů žánru.

Victor VranSouboj o most

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Masivní souboje
  • Krásné efekty
  • Kombinace zbraní
  • Postavy plně Vylepšitelný
  • Nádherné prostředí
  • Kooperace s ostatními hráči
  • Slabší příběh

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

GreedFall

GreedFall

Deepfall Dungeon

Deepfall Dungeon

Planet Explorers

Planet Explorers

Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2

Styx: Master of Shadows

Styx: Master of Shadows

Fallout 4

Fallout 4

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 e 8 1 0 1  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Victor Vran

Victor Vran

Souboj o most

Souboj o most

Skok na nepřátele

Skok na nepřátele

Seslání kouzla

Seslání kouzla

Inventář

Inventář

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  8 2 0 1 d e  :
 
Nadpis:
Text: