stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8707
  • Uživatelů: 6489

Graveyard Keeper

Graveyard Keeper

Graveyard Keeper

82 %

Vykoupení nic netušícího hrobáře ze středověku si žádá nemalé oběti

Na nepříliš originálním nápadu je založená hra Graveyard Keeper od vývojářů z Lazy Bear Games, v níž se nic netušící mladík přesune ze současnosti do období středověku. Tento námět byl zpracován filmově i herně už mnohokrát, naštěstí v tomto případě nejde o příliš podstatnou událost. Jediné, co vás zajímá, je, jak se dostanete zpět ke svému životu. Ve středověkém prostředí se z vás stane hrobník, který se musí všemu přiučit jak mladý žák svému řemeslu, aby se z něj následně stal mistr svého oboru.

Graveyard Keeper jinak nabízí vskutku netradiční hru s množstvím originálních nápadů, kde se spojují náročnější hratelnost, humorné situace a pixelová grafika. Všechny postavy říkají vymyšlenou hmmmkací řečí, která se ale mění na dialogy v textových oknech nad hlavou každé z nich. Tímto způsobem se informujete o dění v malé vesničce, kde je hlavním styčným bodem kostel. Ten si od začátku musíte zvelebovat, aby byli obyvatelé spokojeni a chodili se modlit, navštěvovali mše a přispívaly do společné kasy.

Vedle kostela máte hřbitov, kam ukládáte nebožtíky, které vám každé ráno donese oslík s vozem. S tělem si ale můžete udělat, co jen chcete - odebrat orgány, vyjmout svaly, naporcovat na menší části a výhodně prodat nebo vycucnout krev, která se následně použije v akčnejších fázích hry. Jemně morbidní herní situace střídají ty praktické, kdy se z obyčejného hrobníka musí stát obchodník, pobožný člověk, rybář, dřevorubec, expert na těžbu kamene, stavbař, zemědělec atd. Povolání je ve hře opravdu hodně a každý den dají zabrat postavě, jakož i vám. Neúprosný cyklus střídání dne a noci urychluje hru a vás staví před náročné situace, kdy se musíte rozhodnout, kterou činnost upřednostníte. Úkony mají ve hře svou posloupnost, a proto musíte dobře zvážit, jak si je rozvrhnete.

Akčnější část hry vyplňují Dungeony, kde se setkáte s různými formami duchů nebo démony. Těch porážíte pro klid ve vesnici, a zároveň si ze soubojů často odnesete cenné suroviny, které se dají využít při craftění užitečných předmětů. Craftění je jedním ze základních aspektů hry a vy si vyrobíte sekery, kladiva, oblečení, vozy, kříže apod. Graveyard Keeper nabízí zdraví mix povolání s humornými prvky, kde si na začátku nejprve osvojíte herní mechanismy, abyste následně strávili desítky hodin v kouzelném středověkém světě.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel core i5, 1.5 GHz 
RAM: 4 GB
GPU: 1 Gb dedikovaná grafická karta
HDD: 1 GB volného místa
Další: DX 10, Win 7
Graveyard KeeperVesnice

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Pomozte hrobníkovi ve středověku
  • Humorné situace
  • Množství povolání
  • Craftenie předmětů
  • Dungeony
  • Pixelová grafika
  • Náročnější mechanismy na pochopení
  • Vtipné dialogy postav

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

I am Bread

I am Bread

SimCity

SimCity

Green Hell

Green Hell

Farmer's Dynasty

Farmer's Dynasty

Agrar Simulator 2012

Agrar Simulator 2012

Bus Simulator 18

Bus Simulator 18

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 d 4 e 0 f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Graveyard Keeper

Graveyard Keeper

Vesnice

Vesnice

Rybaření

Rybaření

Inventář

Inventář

Stavební mód

Stavební mód

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 c c b 2 c  :
 
Nadpis:
Text: