stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8711
 • Uživatelů: 6490

Hitman: Blood Money

Verze Blood Money - 796,…

Hitman: Blood Money

87 %

Agent 47 je počtvrté na scéně

Hitman – herní i filmový hrdina, který nezná slitování, nemá city a řídí se pouze rozumem. Přesně takový je Agent 47. Označení dostal dle posledních dvou číslic čárového kódu, který má vytetován na temeni své plešaté hlavy. Vznikl jako inženýrský projekt, který použil DNA pěti nejlepších světových zabijáků pro vytvoření nejschopnějšího nájemného vraha, jaký kdy svět spatřil.

Hitman je velmi zvláštní herní postavou, která oplývá množstvím charakteristických rysů. Dva z nich už byly zmíněny. Dále je však dobré vzpomenout na tradiční oblek s rudou kravatou, kde je v náprsní kapse ukryta škrtící struna. Ale snad nejtypičtější jsou zbraně. Hitman velmi často používá pistole s tlumičem, ale ve svém arzenálu má množství jiných. Při samotné akci se pak může chopit libovolného předmětu, který uzná za vhodnou k použití.

Ve druhém dílu byly přidány i nesmrtící zbraně, které se v Blood Money budou velmi hodit. Jedná se o sadu injekcí, které je možné použít pro zneškodnění osoby, která nemá být zabita. Hitmanovým cílem je vždy určitá osoba a ostatní by neměly být zabity nebo zraněny. Novinkou v rámci čtvrtého dílu je pak možnost vylepšovat vlastněné zbraně a přidávat k nim důležité součásti.

Další z hojně využívaných metod, jak člověka uspat nebo zabít, spočívá v zamíchání látky do pokrmu. Hráč se tak s obětí nepotřebuje ani setkat. Již od prvního dílu je pak využíváno klasické maskovací činnosti. Ta spočívá v získání místního oblečení, do kterého se agent převlékne, aby splynul s okolní populací.  

V rámci dílu Blood Money na hráče čeká několik krvavých úkolů, za jejichž splnění je čekají „krvavé peníze“. První kontrakt ustaví nové obchodní partnery, kteří by rádi Hitmanových služeb využili. Ve zmíněném prvním úkolu je třeba zabít majitele zábavního parku. V parku totiž došlo při nehodě jedné z atrakcí k sérii úmrtí. Vše bylo způsobeno zanedbanou údržbou, jenže i přes tento fakt byl majitel zproštěn veškerých obvinění. Otec jedné z mrtvých dívek si proto zaplatil Agenta 47, aby sjednal „spravedlnost“.

Celá hra se ale točí okolo konkurenčních tajných společností, které se zabývají vytváření a hlavně nasazováním zabijáků. Velké peníze, velký vliv a velká konkurence. Vše však má počátek již v předchozích dílech a ve hře je na jednotlivé události vzpomínáno. Nakonec je celá kapitola uzavřena a pro jednou a navždycky vyřešena.

Upozornění: Novější operační systémy, které již nemají DirectX 9, mohou mít problém se spuštěním dema. Pro spuštění je pak třeba do herní složky stáhnout a rozbalit dvě .dll knihovny. Odkazy ke stažení jsou zde: msvcr71.dll a d3dx9_27.dll.  

Hitman: Blood MoneyOblíbená pistole za zády

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Různorodé úkoly
 • Množství zbraní
 • Taktizování, možnosti
 • Silný příběh

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Bomb aréna

Bomb aréna

Mount & Blade

Mount & Blade

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human

Tyler: Model 005

Tyler: Model 005

Devotion

Devotion

Mutant Year Zero: Road to Eden

Mutant Year Zero: Road to Eden

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 7 e 9 2 f  :
 
Vzkaz:

Recenze

david
gold stargold stargold stargold stargold star
david
Pro
 • pryma
Proti
 • dobri

proste nejlepší

16.3 15:47

majkl
gold stargray stargray stargray stargray star
majkl
Pro
 • super mise super hra
Proti
 • demo

nej hra to neni ale dá se to hrát

8.9 20:14

kacka
gold stargold stargold stargold stargold star
kacka
Pro
 • supr jde
 • supr grafika
 • supe mise
Proti
 • nic

nej hra

7.12 20:14

 
 
 
Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

Oblíbená pistole za zády

Oblíbená pistole za zády

Netradiční nástroje

Netradiční nástroje

Použití brokovnice

Použití brokovnice

První mise

První mise

Uklizení těla

Uklizení těla

Využití převleků

Využití převleků

Bubnový zásobník

Bubnový zásobník

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e 5 d 8 8 3  :
 
Nadpis:
Text: