stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8590
  • Uživatelů: 6451

LibreCAD

83 %

Výkresový program zdarma

Program, který se označuje jako CAD (Computer Aided Design), slouží ke tvorbě výrobních a konstrukčních výkresů. Předním hráčem na této softwarové scéně je bezpochyby AutoCAD. Ten využívají téměř všichni profesionálové. Zároveň je však jeho používání zpoplatněno relativně vysokou částkou. Naštěstí si můžeme vybrat jednu z neplacených alternativ, přičemž jednou z nich je právě LibreCAD.

Hned na první pohled je každému znalému oku jasné, že se tvůrci inspirovali programem AutoCAD. Změnili však dostatek prvků a vytvořili tak zajímavý nástroj, který je možná i příjemnější, zejména pro začínající uživatele nebo občasné kreslíře. Nabízí intuitivní ovládání a přehledné uživatelské rozhraní. Je lokalizován do mnoha světových jazyků včetně češtiny.

Jelikož jde o open-source projekt, tak po vás nikdy nebudou vyžadovány žádné peníze. I přesto jsou výsledky práce s programem velmi kvalitní. Podporuje práci s 2D výkresy, přičemž si můžete importovat soubory z jiného softwaru CAD. Integrovány jsou všechny užitečné funkce včetně práce s hladinami, režimu kótování, vkládání obrázků a spousta dalších.

Tato výjimečná aplikace se rozhodně řadí mezi ty nejlepší CAD programy, a pokud bereme v potaz pouze ty neplacené, tak ji diskutabilně můžeme zařadit až na tu nejpřednější pozici. Ocení ji zejména příležitostní nebo začínající kreslíři. 

LibreCADAlternativa k AutoCADu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Open-source alternativa k programu AutoCAD
  • CAD program zdarma
  • Přehledné uživatelské rozhraní

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

TPV výpočty

TPV výpočty

Electrical Control Techniques Simulator

Electrical Control Techniques Simulator

ProfiCAD

ProfiCAD

QCAD

QCAD

DAZ studio

DAZ studio

3DCrafter

3DCrafter

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 a 0 6 4 d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
LibreCAD

LibreCAD

Alternativa k AutoCADu

Alternativa k AutoCADu

Přehledné uživatelské rozhraní

Přehledné uživatelské rozhraní

Open-source projekt

Open-source projekt

 
  • Brokát

    Prosba

    Stáhl jsem si zdarma dostupný program LibreCAD, ale nemůžu nikde najít k němu manuál (návod) v češtině. Nějak se v tom nevyznám. Kdyby se našla dobrá duše a napsala mi www adresu na něj, byl bych jí velmi vděčný. Prosím pomozte. Předem děkuji. Z.B. Brokát 27.9.2017 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 4 b a b e  :
 
Nadpis:
Text: