stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8444
  • Uživatelů: 6395

LibreCAD

83 %

Výkresový program zdarma

Program, který se označuje jako CAD (Computer Aided Design), slouží ke tvorbě výrobních a konstrukčních výkresů. Předním hráčem na této softwarové scéně je bezpochyby AutoCAD. Ten využívají téměř všichni profesionálové. Zároveň je však jeho používání zpoplatněno relativně vysokou částkou. Naštěstí si můžeme vybrat jednu z neplacených alternativ, přičemž jednou z nich je právě LibreCAD.

Hned na první pohled je každému znalému oku jasné, že se tvůrci inspirovali programem AutoCAD. Změnili však dostatek prvků a vytvořili tak zajímavý nástroj, který je možná i příjemnější, zejména pro začínající uživatele nebo občasné kreslíře. Nabízí intuitivní ovládání a přehledné uživatelské rozhraní. Je lokalizován do mnoha světových jazyků včetně češtiny.

Jelikož jde o open-source projekt, tak po vás nikdy nebudou vyžadovány žádné peníze. I přesto jsou výsledky práce s programem velmi kvalitní. Podporuje práci s 2D výkresy, přičemž si můžete importovat soubory z jiného softwaru CAD. Integrovány jsou všechny užitečné funkce včetně práce s hladinami, režimu kótování, vkládání obrázků a spousta dalších.

Tato výjimečná aplikace se rozhodně řadí mezi ty nejlepší CAD programy, a pokud bereme v potaz pouze ty neplacené, tak ji diskutabilně můžeme zařadit až na tu nejpřednější pozici. Ocení ji zejména příležitostní nebo začínající kreslíři. 

LibreCADAlternativa k AutoCADu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Open-source alternativa k programu AutoCAD
  • CAD program zdarma
  • Přehledné uživatelské rozhraní

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

AutoCAD LT

AutoCAD LT

TPV výpočty

TPV výpočty

Elwi

Elwi

progeCAD

progeCAD

iClone5

iClone5

Drafter

Drafter

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 6 3 c b 5  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
LibreCAD

LibreCAD

Alternativa k AutoCADu

Alternativa k AutoCADu

Přehledné uživatelské rozhraní

Přehledné uživatelské rozhraní

Open-source projekt

Open-source projekt

 
  • Brokát

    Prosba

    Stáhl jsem si zdarma dostupný program LibreCAD, ale nemůžu nikde najít k němu manuál (návod) v češtině. Nějak se v tom nevyznám. Kdyby se našla dobrá duše a napsala mi www adresu na něj, byl bych jí velmi vděčný. Prosím pomozte. Předem děkuji. Z.B. Brokát 27.9.2017 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 c 0 f 2 0  :
 
Nadpis:
Text: