stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8419
  • Uživatelů: 6359

Creativerse

Verze 1.0

Creativerse

78 %

Vydejte se na adventuru do různých světů

Ve hře Creativerse se ponoříte do kostkovaného světa plného dobrodružství, jakož i nebezpečí. Sami nebo s partou kamarádů se vydáte do otevřeného světa, kde můžete dělat vše, co se vám zachce. Stavění obydlí, objevování podzemí, létání, tažení vzácných surovin nebo souboje s příšerkami - to vše je možné dělat prakticky v neomezeném množství.

V podzemí se skrývají náročnější soupeři, kteří po vás půjdou, jakmile vás spatří. Na druhé straně z nich ale padají lepší a užitečnější věci, takže je dobré riskovat. I materiály jsou dole lepší, takže výpravy do neznámých prostředí rozhodně prospějí celé skupině. Když už jsme u prostředích, ty se automaticky vygenerují vždy, když si vytvoříte vlastní hru. Můžete se tak ocitnout v pralese, na horách, v poušti a pod. Všechny lokality navíc mají vlastní dynamiku a také příšery jsou jiné.

Neodmyslitelnou součástí hry je i výroba nových předmětů, které pomohou při zpracování surovin nebo s nimi můžete zabíjet okolní monstra. Prostředí je, jak jsme již zmínili, pixelové a těží se, jak jinak, kostky. Creativerse je světem, kde má každá postava magické schopnosti, přesněji šikovnou ruku, která dokáže z každé kostky extrahovat potřebné suroviny a převést je tak do vašeho inventáře. Následně si musíte suroviny kombinovat a postavit si dům, sochy, schody, plot, hradby atd. Mít své obydlí se vyplatí, protože chrání před nepřátelskými útoky a navíc se ve hře více cítíte jako doma. Pokud máte rádi sandboxové hry s otevřeným světem, Creativerse vám k tomu nabídne i lepší grafiku jako většina podobných titulů a skvělou hratelnost zdarma.

CreativerseV domě

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Objevování světů
  • Tažení surovin speciální rukou
  • Otevřený svět plný nástrah
  • Kombinace surovin
  • Craftenie
  • Pixelová ale pěkná grafika
  • Mnoho rozmanitých příšer

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Dev Guy

Dev Guy

The Nullpoint

The Nullpoint

The Puppet Master

The Puppet Master

Kyoto

Kyoto

The Night of the Rabbit

The Night of the Rabbit

Černý kocour

Černý kocour

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 e 5 a c 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Creativerse

Creativerse

V domě

V domě

Stavění lodí

Stavění lodí

Celá parta pohromadě

Celá parta pohromadě

Lávové prostředí

Lávové prostředí

Inventář

Inventář

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 8 1 2 a d  :
 
Nadpis:
Text: