stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8450
  • Uživatelů: 6405

Creativerse

Verze 1.0

Creativerse

78 %

Vydejte se na adventuru do různých světů

Ve hře Creativerse se ponoříte do kostkovaného světa plného dobrodružství, jakož i nebezpečí. Sami nebo s partou kamarádů se vydáte do otevřeného světa, kde můžete dělat vše, co se vám zachce. Stavění obydlí, objevování podzemí, létání, tažení vzácných surovin nebo souboje s příšerkami - to vše je možné dělat prakticky v neomezeném množství.

V podzemí se skrývají náročnější soupeři, kteří po vás půjdou, jakmile vás spatří. Na druhé straně z nich ale padají lepší a užitečnější věci, takže je dobré riskovat. I materiály jsou dole lepší, takže výpravy do neznámých prostředí rozhodně prospějí celé skupině. Když už jsme u prostředích, ty se automaticky vygenerují vždy, když si vytvoříte vlastní hru. Můžete se tak ocitnout v pralese, na horách, v poušti a pod. Všechny lokality navíc mají vlastní dynamiku a také příšery jsou jiné.

Neodmyslitelnou součástí hry je i výroba nových předmětů, které pomohou při zpracování surovin nebo s nimi můžete zabíjet okolní monstra. Prostředí je, jak jsme již zmínili, pixelové a těží se, jak jinak, kostky. Creativerse je světem, kde má každá postava magické schopnosti, přesněji šikovnou ruku, která dokáže z každé kostky extrahovat potřebné suroviny a převést je tak do vašeho inventáře. Následně si musíte suroviny kombinovat a postavit si dům, sochy, schody, plot, hradby atd. Mít své obydlí se vyplatí, protože chrání před nepřátelskými útoky a navíc se ve hře více cítíte jako doma. Pokud máte rádi sandboxové hry s otevřeným světem, Creativerse vám k tomu nabídne i lepší grafiku jako většina podobných titulů a skvělou hratelnost zdarma.

CreativerseV domě

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Objevování světů
  • Tažení surovin speciální rukou
  • Otevřený svět plný nástrah
  • Kombinace surovin
  • Craftenie
  • Pixelová ale pěkná grafika
  • Mnoho rozmanitých příšer

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Zachraň syna

Zachraň syna

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

OceaniX

OceaniX

Territory: The Mountain Men

Territory: The Mountain Men

Antenna

Antenna

Mainlining

Mainlining

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 a 8 0 f f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Creativerse

Creativerse

V domě

V domě

Stavění lodí

Stavění lodí

Celá parta pohromadě

Celá parta pohromadě

Lávové prostředí

Lávové prostředí

Inventář

Inventář

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  f 6 9 5 2 e  :
 
Nadpis:
Text: