stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

Vanish

81 %

Dostaňte se ze strašidelného bludiště

Dobře se ztratit může být velké umění. Je rozdíl, jestli se člověk ztratí v klidném a pohodovém světě nebo ve strašidelném bludišti. Hlavnímu hrdinovi této hry se povedlo to méně příjemné.

Dostali jste se do opravdu nezáviděníhodného prostředí. Jste ztraceni ve spletité síti kanálů. Otázkou však zůstává, zda dokážete najít cestu ven. Během hledání denního světla budete nacházet různě pohozené zápisky těch, kteří stejnými chodbami bloudili před vámi. Jejich postřehy a nápovědy pro vás budou nesmírně cenné a užitečné.

Jedinečnost této hry tkví v tom, že je prostředí automaticky generováno na základě toho, co uděláte. V praxi to znamená to, že pokud se vydáte doleva, objeví se vlevo i nápovědy a vše, co budete potřebovat. Nemá cenu si pamatovat, kdy jste kam zahnuli, spíše by vás to mátlo. I přesto, že se vám bude zdát, že bloudíte, tak se rozhodně neztratíte. Větším problémem bude nedostatek světla nebo strašidelné zvuky.

Jednotlivé nápovědy budete nacházet postupně, takže se nemusíte bát, že se v příběhu ztratíte. Hra má nesmírně děsivou atmosféru a dokáže vylekat i ty nejsilnější povahy. Vše je doplněno brilantními zvukovými efekty. Ty zapříčiní zrychlený tlukot srdce a možná také strach. Hra rozhodně není pro lidi, co se snadno lekají, neboť je velmi strašidelná. Jestliže se však nebojíte, určitě si ji zahrajte.

VanishUžitečné nápovědy

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Úžasné zvukové efekty
  • Zajímavý příběh
  • Nevšední herní koncept

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Cubic Castles

Cubic Castles

Dráčkovy dobroty

Dráčkovy dobroty

Sára Maribu a ztracený svět

Sára Maribu a ztracený svět

Worlds

Worlds

Myha

Myha

Láska mezi kapkami krve

Láska mezi kapkami krve

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 1 b 4 b 0  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Vanish

Vanish

Užitečné nápovědy

Užitečné nápovědy

Strašidelné prostředí

Strašidelné prostředí

Děsivá atmosféra

Děsivá atmosféra

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  b 7 0 d f 5  :
 
Nadpis:
Text: