stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8707
 • Uživatelů: 6489

Arma 2

90 %

Realistický válečný simulator

ARMA 2 je pokračování populárního válečného simulátoru z dílny českého studia Bohemia Interactive (tvůrce slavné hry Operation Flashpoint). Ve hře se ocitnete v kůži člena amerického oddílu průzkumníků Razor, který je vyslán do malé postsovětské republiky Černarus, aby urovnal spory mezi místními frakcemi, a zabránil tak občanské válce.

Ve hře se můžete těšit na autentickou válečnou atmosféru, velkou svobodu v konání, realistické zbraně a vojenskou techniku. Nechybí ani povedený multiplayer, který si můžete užít po internetu nebo domácí síti.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Pentium IV nebo AMD 3.0 GHz (2 jádra)
RAM: 1 GB
GPU: 256 MB videopaměti (GF 7800/ATI 1800)
HDD: 10 GB volného místa
Další: podpora Shader 3

Day Z

Vojenská simulační hra Arma II od českých vývojářů z Bohemia Interactive se postupně stává kultem. Díky své propracovanosti a reálnosti totiž přináší velice nevšední zážitek z hraní. Na tomto principu je pak založena modifikace Day Z. Velké Z znamená Zombie. Obrovský otevřený herní svět je totiž naplněn těmito kdysi živými lidmi, kteří teď touží po jediném – lidském mase, krvi nebo orgánech.

Hráč se tak v tomto světě musí starat hlavně o své vlastní přežití. K tomu mu mohou pomoci různé předměty, které během cestování najde. Zbraně, jídlo a další vybavení patří mezi velmi ceněnou komoditu. Neváhejte tedy ani vteřinu a vrhněte se do světa plného nástrah a životu nebezpečných situací.

(Podmínkou ke spuštění modifikace je instalace jak samotné hry, tak jejího datadisku Operation Arrowhead.)

 

ACE

Ace je mód, díky kterému hra získá zcela nový a neotřelý nádech. Upravuje hratelnost tak, ať je vše realističtější a autentičtější. Užijete si více taktizování a spolupráce. Kromě nových zbraní, min, granátů, slzného plynu a dalších získá hra také spoustu herních prvků.  Mezi ně patří například tankování paliva za letu.

K tomu jsou upraveny i stávající herní mechanismy. Let kulky je ovlivňován větrem, a proto získal sniper novou pomůcku ke své střelbě. Pro stabilnější zaměřování si nyní můžete svou zbraň opřít o všechny objekty. S tímto módem získá hra, kromě již výše zmíněných, velké množství dalších vylepšení, díky kterým bude ještě zábavnější.

Mód stáhnete zde.

 

Chesty Puller

Mariňáci vždy bojují za svobodu, spravedlnost a demokracii. V tomto módu vás čeká nelehký úkol. Musíte osvobodit Černarus od krutého a brutálního režimu. Jde o jednu z bývalých sovětských republik, kde se mocichtiví tyrani snaží prosadit svůj režim. Je na vás abyste je zastavili a nastolili v jejich zemi demokracii.

Zahrajete si velké množství nových misí, které tvoří nezávislou kampaň. K jejímu úspěšnému dokončení budete muset hodně taktizovat. Zahrajete si za několik různých postav. Tento rozšiřující mód vám přinese další dlouhé hodiny zábavy.

Mód stáhnete zde.

 

Operation Persian Hammer

Dalším z řady módů do hry Arma 2 je Operation Persian Hammer. Jeho děj se odehrává v roce 1988 ve fiktivní zemi Takistánu. Tam vládne velmi krutý generál a diktátor jménem Salem Yussef, který se rozhodl napadnout americkou ambasádu. Washington ztratil spojení, a proto na nic nečekal a poslal do sousední země Kirstánu své jednotky. Po několika dnech krutých bojů se nic nevyřešilo a situace uvízla na mrtvém bodě, neboť žádná armáda nebyla schopna získat výhodu, tedy dokud nezačala operace se jménem Persian Hammer.

Zúčastníte se tajné mise, ve které budete muset zamezit veškeré komunikaci mezi nepřátelskými jednotkami. Tím získáte obrovksou výhodu, kteoru pak využije armáda při útoku na několik důležitých míst. Ve stejné době se ovšem diktátor rozhodne bombardovat americké spojence, proto si musite se svým úkolem pospíšit. Podaří se vám generála porazit?

Jde o rozšiřující mód, který přináší zcela novou kampaň.

Ke hraní tohoto módu budete potřebovat tyto addony.

Mód stahujte zde.

 

 

Arma 2Razor Team

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Realistická simulace války
 • Velká svoboda konání
 • Obrovská herní mapa
 • Možnost řídit mnoho dopravních prostředků a vojenské techniky
 • Zábavné mise
 • Několik různých konců
 • Kvalitní fyzikální model
 • Ponurá atmosféra
 • Povedený multiplayer
 • Velké množství zbraní

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Medal of Honor: Allied Assault

Medal of Honor: Allied Assault

Escape From Paradise City

Escape From Paradise City

El Matador

El Matador

Dirty Bomb

Dirty Bomb

Hitman: Absolution

Hitman: Absolution

Legion of Man

Legion of Man

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 6 f 7 b 4  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Arma 2

Arma 2

Razor Team

Razor Team

Hlášení nebezpečí

Hlášení nebezpečí

Obrněné vozidlo

Obrněné vozidlo

Označení cílů

Označení cílů

Rozdělení PŘÍKAZ

Rozdělení PŘÍKAZ

Team Meeting

Team Meeting

Technika

Technika

Vzdušný útok

Vzdušný útok

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  a f f 8 2 0  :
 
Nadpis:
Text: