stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8419
 • Uživatelů: 6359

Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

95 %

Vraždy v Itálii 2.0

Pokračování úspěšné asasínské série Assassin Creed II sleduje příběh Ezia, mladíka a syna bohatého bankéře z Florencie, který si postupně osvojí dovednosti zabíjet a rozpoutá se jeden velký festival smrti. Děj je zasazen do Itálie v 15. století, konkrétně do míst Florencie a Benátky, které jsou centrem renesance, základů osvícenství ale i intrik, tajných machinací a spolků.

Na hráče čeká ještě delší a bohatší příběh než v první části a těšit se mohou prakticky na všechno, co milují z předchozí hry, jen v mnohem větším rozsahu. Samozřejmostí je kopec novinek, které jen znásobují pocit skvěle odvedené práce jedné z nejlepších stealth her. Nejčastější aktivitou je opět lezení po budovách, skákání ze střechy na střechu, plížení se a splynutí s davem tak, aby byly stráže ve městech nejisté a neobjevily, co má Ezio za lubem. K pohybu po zemi mu přibyla také možnost zaplavat si, když to situace vyžaduje.

Hráči tak postupně odkrývají dlouhý a spletitý příběh pomocí šesti kodexů a radu logických úloh, matematických příkladů, symbolů a pod. Společnost jim dělají ty nejlepší dobové zbraně a vynálezy od samotného Leonarda da Vinciho. Bojový arzenál se rozšířil a Ezio může používat klasické skryté čepele, poniard, vrhací nože, jedovaté šípy, různé druhy mečů, sekery, kopí, kladiva, kouřové granáty atd. Přímo kouzelným je zážitek v létajícím stroji, se kterým se hráči budou vznášet nad městem. Jednotlivé metody zabíjení lze libovolně vybírat a kombinovat tak, aby se za několik desítek hodin nestaly fádními.

Stráže si tentokrát dávají větší pozor na praktiky asasínů, takže i hráči s Eziem musí být více opatrnější. Zároveň i dostanou více úderů, přibyly vypjaté situace a ne každý souboj skončí vítězstvím. Je třeba si zvyknout i na ústup nebo klasické maskování v davu. Využít je možné systém najatých měšťanů, kteří dokáží způsobit chaos na ulici, odpoutat pozornost a zabavit stráže. Kromě hlavního příběhu je Assassin Creed II plný vedlejších misí a úkolů, které se vyplatí plnit pro odměny i dobrý pocit. Pomocí schopnosti Orlího zraku je dále možné najít různé odkazy z minulosti skrývající se na střechách významných budov v pěti různých městech.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ / AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1,5 GB
GPU: 256 MB / GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 4700 B
HDD: 8 GB volného místa
Další: DX 9.0, Win XP
Assassin's Creed IIPouliční souboj

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Skoro bezchybné pokračování
 • Florencie a Benátky
 • Itálie 15. století
 • Pohyb po střechách
 • Nádherně zpracované lokality
 • Lepší umělá inteligence stráží
 • Bezkonkurenční příběh
 • Pomocník Leonardo da Vinci
 • Hledání odkazů z minulosti

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Quake 2

Quake 2

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

Refunktion

Refunktion

DEAD OR ALIVE 6

DEAD OR ALIVE 6

Mercenaries 2: World in Flames

Mercenaries 2: World in Flames

XIII

XIII

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 6 a e 0 d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Pouliční souboj

Pouliční souboj

Překvapení stráží

Překvapení stráží

Rozhlížení

Rozhlížení

Skok z výšky

Skok z výšky

Ve vodě

Ve vodě

Zabití ze sena

Zabití ze sena

Plížení

Plížení

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  f 5 1 f 3 e  :
 
Nadpis:
Text: