stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9727
  • Uživatelů: 6602

Assassin's Creed IV: Black Flag

93 %

Pirátské dobrodružství od Ubisoftu

V šestém plnohodnotném pokračování úspěšné série AC se setkáváme se starým známým pirátem Edwardem Kenwayom. V Assassin Creed IV: Black Flag je sice stále členem řádu zabijáků, ale jeho principy se výrazně změnily - neplánuje se účastnit odvěkém souboji řádu s Templáři, ale jeho cílem je plenit lodě a města jako obávaný pirát. Na pomoc si opět může zavolat a naverbovat jiných členů řádu, kteří s ním budou plnit mise, ale už nemohou provést misi přímo za něj.

Děj se odehrává před událostmi ze hry Assassin Creed lll, konkrétně v roce 1715 v Karibiku. Vše se točí kolem tří hlavních míst Havany, Nassau a Kingstonu, které jsou ovládány jinými frakcemi a silami. Hráči se s Edwardem budou nejvíce věnovat objevování prostředí (ostrovy, atoly, města, zátoky, podmořský svět, vraky lodí ...) a lovu zvěře na souši i pod vodou. Lodní doprava umožňuje rychlý přesun a zajímavé možnosti vyžití na ostrovech. Jako každý pirát, i Edward se specializuje na hledání pokladů, loupení menších lodí i velkých flotil a na zabíjení celkově.

Svět je ve hře Assassin Creed IV: Black Flag otevřený a hráčům nechali tvůrci z Ubisoftu volnou ruku při výběru destinací. Oproti předešlému dílu tak jde o výrazný posun vpřed, protože v AC lll se odemkla plnohodnotná hra s vlastními rozhodnutími až po nekonečně dlouhém tutoriálu. Samozřejmě, že i tentokrát jde všechno podle určité šablony, ale způsob, jakým hráči misi splní, je čistě na nich. Obrovský herní svět si vyžadoval poznávací znaky a způsoby, jak se pohybovat. Byly proto přidány značky přímo na mapu ukazující na důležité body. Po odkrytí podstatných míst se dá mezi místy pohybovat pomocí omezeného teleportu.

Postavy je opět možné vylepšovat a hrát si tak podle preferovaného stylu. Zbraně se liší použitím i silou a je dobré volit je pozorně, protože proti přesile s menšími dýkami a slabšími zbraněmi postava Edwarda ne vždy obstojí. Stealth přístup je všudypřítomný, ale více spojen s přímočarým zabíjením a řešením situací co nejrychleji. Nechybí ani multiplayer odehrávající se výhradně na pevnině (námořní bitvy jsou součástí pouze otevřeného single player světa) nabízející známé herní módy.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz / AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
RAM: 2 GB
GPU: Nvidia Geforce GTX 260 / AMD Radeon HD 4870 
HDD: 30 GB volného místa
Další: DirectX
Assassin's Creed IV: Black FlagZabití

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Pirátské pokračování
  • Otevřený herní svět
  • Pohled třetí osoby
  • Nekonečné možnosti objevování
  • 3 hlavní města
  • Přesun teleportem
  • Stealth přístup i přímočará akce
  • Multiplayer výhradně na souši

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Conflict: Desert Storm

Conflict: Desert Storm

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica

Battlefield V

Battlefield V

Blockstorm

Blockstorm

Tribes: Vengeance

Tribes: Vengeance

The Red Solstice

The Red Solstice

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 2 5 b d d  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag

Zabití

Zabití

Job is done

Job is done

Rozbouřené moře

Rozbouřené moře

Pod hladinou

Pod hladinou

Skok z lodě

Skok z lodě

Na stromě

Na stromě

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 6 5 c c 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce