stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8419
  • Uživatelů: 6356

Bayonetta

Bayonetta

Bayonetta

92 %

Originální a osobitá brutalita

V roce 2010 přišla na konzoly zbrusu nových hra s názvem Bayonetta. Tvůrci si od ní slibovali velké věci a navzdory tržbám, které zůstaly za očekáváním, si hra našla více než milion fanoušků, kteří si ji zakoupili a po světě sbírala pozitivní recenze či ceny. Rok 2017 přinesl radost i na tváře PC hráčů, kteří si nyní tento titul mohou zahrát i na svých mašinách! Spojení SEGA a PlatinumGames se vyplatilo a v tomto vydařeném portu se lze těšit na 4K rozlišení a 60fps akci.

Ta je hlavním pilířem vymyšleného světa odehrávajícího se ve vymyšleném evropském městě Vigrid. Zde bojuje stará čarodějnice (vzhledem ale na 20) o záchranu světa, kde se zlé síly dostali k moci a jak říká i heslo hry: "být špatným nikdy nebylo lépe". Tady to platí dvojnásob, protože pokud se držíme hesla klín se klínem vybíjí, i zde je třeba odstranit zlo použitím ještě většího zla.

Bayonetta disponuje skvělými schopnostmi, kdy se může měnit na obludy nepředstavitelných rozměrů, může létat, používat ruce jako nohy a opačně, zabíjet nepřátele na gilotina a mnoho dalších skvělých vlastností. Celá hra je posazena do rychlého tempa, na které si je třeba ze začátku zvyknout. Akce může být napoprvé nepřehledná, ale jakmile se do ní hráči dostanou, zjistí, že právem jedná o jeden z nejlepších hack 'n' slash titulů. Pro fanoušky anime a severské mytologie ve vysokém rozlišení je Bayonetta pohlazením na duši.

BayonettaNádherné spracování

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Nápadité způsoby zabíjení
  • Zpočátku může působit nepřehledně
  • Rychlá akce
  • Krásná grafika
  • Originální no kratší příběh
  • Mix anime a severské mytologie

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Revelade Revolution

Revelade Revolution

Half Life: Alyx

Half Life: Alyx

F.E.A.R.

F.E.A.R.

WolfTeam

WolfTeam

OVERKILL's The Walking Dead

OVERKILL's The Walking Dead

MORDHAU

MORDHAU

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 f 4 d b a  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Bayonetta

Bayonetta

Nádherné spracování

Nádherné spracování

Kop zezadu

Kop zezadu

Drak

Drak

Monstrózní rozměry

Monstrózní rozměry

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  d 3 5 1 2 6  :
 
Nadpis:
Text: