stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8455
  • Uživatelů: 6407

Dishonored 2

Verze Demo

Dishonored 2

89 %

Známé postavy musí vymanit ze stínu a získat, co je jejich. Podaří se jim to?

Děj úžasného pokračování Dishonored 2 se odehrává 15 let po skončení jednotky, jejíž hlavní protagonista byl Corvo Attano. K tomu se v druhém díle připojí i Emily Caldwell, která měla nárok na císařský trůn, ale byla sesazen a kolem této události se bude točit celý příběh Dishonored 2. Hráči se tak vydají na ostrov Serkinos, přesněji do města Karnaca, kde celá vzpoura a spiknutí vzniklo.

Hrát lze jako za ostříleného stealth zabijáka Attana nebo i za stále nevinnou Emily. Ze začátku ihned zaujme nádherný přímořský svět, který je obrovský a nabízí množství lokalit na objevování. Ve hře to prostě žije a svět je sice podobný tomu našemu, ale také zcela odlišný. Hráči s postavami projdou několik levelů a podívají se na zajímavá místa (palác, muzeum, sanatorium apod.), Které budou rozvíjet výživný příběh, na kteří jsou hráči zvyklí. Je sice pravda, že oproti jednotce je příběh o něco více potlačen, ale na jeho úkor je vyzdvižen akční princip, stealth přístup lokality atd.

Dishonored 2 po vzoru jednotky spojuje industriální město spolu s magií, o níž se sice ví, ale nemluví se o ní, protože ne každý ji ovládá. Postavy oplývají těmito schopnostmi a hráči si mohou sami zvolit, jakou cestou se s nimi vydají. Ať už půjde o brutální rezanicu, kde nezůstane na Attanovi nitka suchá, nebo o jemný přístup bez zabití jakéhokoliv člověka (ano, i taková možnost tu je), na své si přijde každý. Detailní svět Dishonored 2 si své fanoušky našel hned a Arkane Studios odvedlo ve spolupráci s Bethesda skvělou práci.

Dishonored 2Používání magie

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Stealth akční přístup
  • Detailní prostředí a lokality
  • Skvělý a podmanivý příběh
  • Dvě hlavní postavy
  • Krásná grafika
  • Nadpřirozené síly
  • Více než zdařilé pokračování prvního dílu

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

SCP: Secret Laboratory

SCP: Secret Laboratory

Argo

Argo

Apotheon Arena

Apotheon Arena

Brothers in Arms: Earned in Blood

Brothers in Arms: Earned in Blood

Pokémon

Pokémon

Hide Or Die

Hide Or Die

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 c 5 c f 3  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Dishonored 2

Dishonored 2

Používání magie

Používání magie

Souboj

Souboj

Nádherné město

Nádherné město

Stráže

Stráže

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  f 2 8 1 a b  :
 
Nadpis:
Text: