stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9070
  • Uživatelů: 6538

Half-Life

99 %

Legenda mezi hrami, hra mezi legendami

Half-Life patří mezi několik vyvolených herních titulů, které dobyly svět. Snad každý hráč jej alespoň jednou dohrál a dokáže hodiny básnit o pocitech, které při hře zažíval. Jednoduše se totiž jedná o vynikající hru, s opravdu hutnou atmosférou, z které občas běhal mráz po zádech.

Hra nabízí do detailu propracovaný příběh, scifi prostředí a skvělou akci v nejrůznějších typech prostředí. Množství zbraní odpovídá obřímu počtu nepřátel, kteří se hráči ochotně staví do cesty a znepříjemňují mu postup do dalších kapitol hry.

V obleku Gordona Freemana hráči zažijí nejedno leknutí, vyřeší množství náročných logických úkolů a hlavně zlikvidují houfy nepřátel. Od těch s lidskou tváří až po ty bez tváře, zato s dlouhými prsty.

Naruto Naiteki Kensei

Naruto – japonské anime, které zasáhlo svět. Zasáhlo i známou akční hru Half-Life a vznikla tak jeho speciální modifikace. V ní se na původním herním enginu odehrávají souboje hlavních hrdinů seriálu. Bojují jak za pomocí zbraní, tak fyzickými útoky založenými na znalosti bojových umění. Doplňkem jsou pak výbušniny, které mohou být jak hozeny, tak připnuty k předmětům nebo postavám.

Sven Co-op

Akční kooperativní mód pro HL, který nabízí známé herní prostředí, nové mapy, zbraně i postavy. Nepřátel je tradičně obrovské množství a jejich síla ještě vzrostla. Hráči se prohánějí po kompletně nových mapách a společnými silami likvidují hordy nepřátel.

Natural Selection

Lidé a vetřelci. Tato kombinace nikdy pořádně nefungovala. I proto se proti sobě tyto dvě skupiny utkají v odifikaci jménem natural Selection. Přírodní výběr rozhodne o tom, kdo přežije a kdo se bezvládně svalí k zemi.

Cry of Fear

Singleplayerová modifikace HL, která hráči nažene skutečný strach o holý život. Nepříjemně realistické pojetí, děsiví nepřátelé a asi šest hodin herních zážitků. Přesně to je Cry of Fear.

Counter-Life

Dvě skvělé hry byly spojeny formou úžasného módu. Counter-Life totiž nabízí hráčům možnost projít si hru Half-Life 1 ve vizáži, se zbraněmi a hlavně ve stylu úchvatné akční online hry Counter-Strike. Kdo by nechtěl používat flashbangy nebo klasickou M4a1 Carabine? Nikdo. Proto si obojí pořiďte u kterékoli Health nebo HEV stanice (peníze na nákup získáte během hry).

Pro spuštění přes Steam umístěte hlavní složku do "Steam/SteamApps/vašeemailováadresa/Half-Life.

Modifikace jsou připraveny ke stažení v záložce Verze. Pro jejich spuštění je třeba mít nainstalovanou službu Steam a zakoupenou plnou verzi hry Half-Life.

Half-LifePáčidlo - základní zbraň

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vynikající akční hra
  • Gordon Freeman
  • Logické úkoly
  • Akční souboje
  • Modifikace

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Return to Castle Wolfenstein

Return to Castle Wolfenstein

Wind of Luck: Arena

Wind of Luck: Arena

Murderous Pursuits

Murderous Pursuits

Scum

Scum

Hard Reset

Hard Reset

Gore Special Edition

Gore Special Edition

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 4 e f c 2  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Half-Life

Half-Life

Páčidlo - základní zbraň

Páčidlo - základní zbraň

Jízda na vozíku

Jízda na vozíku

Vědec

Vědec

Vojáci

Vojáci

Naruto Naiteki Kensei

Naruto Naiteki Kensei

Sven Co-op

Sven Co-op

Natural Selection

Natural Selection

Cry of Fear

Cry of Fear

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  3 1 6 5 1 2  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce