stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9745
  • Uživatelů: 6602

Just Cause 4

76 %

Starý známý Rico je zpět v destrukční extázi na fiktivním ostrově

Just Cause 4 je dalším pokračováním velmi oblíbené akční série s tradiční postavou Rica Rodrigueze, který má za sebou pestrou kariéru agenta zosadzujúceho nepohodlné režimy v zemích (většinou diktátorské). Po skončení třetího dílu i na tak ostříleného veterána, jakým Rico bezpochyby je, dolehla únava a snažil se o chvilku klidu. Plány to byly odvážné a ukázalo se, že i nereálné. Netrvalo dlouho a v cestě mu stojí další nepohodlný člověk Oskar Espinoza a jeho organizace The Black Hand, kterou je potřeba zastavit. Nejen, že utlačují obyvatelstvo fiktivního ostrova Solís v Jižní Americe, ale kromě militarizace dělají i pokusy na počasí.

Právě změna krátkodobého stavu atmosféry je největším lákadlem hry, na kterém vystavěli tvůrci z Avalanche Studios několik teaser trailerů, a které hraje významnou roli ve více misích. Konkrétně jde o pouštní bouři, klasickou bouři a tornádo, které je pastvou pro oči a zaberákom pro grafické karty. Milovníci šílených akčních kousků si opět přijdou na své i díky nereálné, ale zato zábavně zpracované fyzice, množství zbraní a dopravních prostředků. Samozřejmostí je létání s padákem nebo speciálním wingsuitom. Just Cause 4 má více než tisíc čtverečních kilometrů, na kterých se rozkládají hory, pralesy, pouště, ale i rozsáhlé města či malé vesničky.

Kromě hlavních misí se hráči mohou zapojit i do vedlejších úloh, kde bude jejich činnost monotónní, ale například návštěva archeologických nalezišť a učení se o kultuře obyvatelstva je vskutku zajímavým zpestřením. Navíc se za tuto činnost zvyšují úrovně Ricovým zbraní, konkrétně lana a háku. Příběhové linky a postavy jsou jako usnout v čase a nemají toho hodně na nabídnutí. Opět tvoří jen nezbytnou vatu dotvářející hlavní složku hry - destrukci. NPS postavy mnoho inteligence nepobrali navzdory avizovaným vylepšením, a tak tu máme opět hloupých protivníků, jejichž jedinou devizou je počet. Skalní fanoušci asi budou hru hodnotit pozitivněji, ale pro nové odvážlivce čtvrtý díl příliš nedoporučujeme. Herní doba příběhu se pohybuje okolo 12 hodin.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz | AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB VRAM) | AMD R9 270 (2GB VRAM)
HDD: 59 GB volného místa
Další: Windows 7 64-bit, DX11
Just Cause 4Fiktivní svět

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Rozsáhlé prostředí
  • Opět zbytečný příběh
  • Maximální dávka akční zábavy
  • Extrémy počasí
  • Létání s wingsuitom
  • Neinteligentní NPC
  • Nereálná fyzika je paradoxně +
  • Příjemné odreagování

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

For Honor

For Honor

LEGO The Incredibles

LEGO The Incredibles

Ravaged

Ravaged

Call od Duty: Modern Warfare 2

Call od Duty: Modern Warfare 2

Need For Drink

Need For Drink

Söldner: Secret Wars

Söldner: Secret Wars

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 8 9 c 6 e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Just Cause 4

Just Cause 4

Fiktivní svět

Fiktivní svět

Vrtulník

Vrtulník

Pád nadol

Pád nadol

Tornáda a nádherní scenérie

Tornáda a nádherní scenérie

Na motorce

Na motorce

Výbuch

Výbuch

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  3 b f 3 1 2  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce