stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8960
 • Uživatelů: 6534

Mafia: Definitivní edice

97 %

Nejznámější hra o Mafii je zpět v nové grafice a s doplněným příběhem

V roce 2002 vyšel dnes již legendární herní počin Mafia od vývojářů Illusion Softworks. Píše se rok 2020 a my jsme se dočkali kompletně předělaného remaku Mafia: Definitivní edice, který se podařil na jednotku. Úpravy, které tvůrci provedli, se zaměřili samozřejmě na grafickou stránku laděnou do dnešních požadavků, ale zejména k novým příběhovým částem. Jinak je to stále ta stará dobrá Mafia, jejíž kraluje hlavní postava Thomas Angelo pod rodinou Salieriovců.

30. léta a Lost Heaven (město inspirované Chicagem 30. a 40. let), to jsou vzpomínky u drtivé většiny českých a slovenský hráčů. Nové scény navíc dodávají příběhu celistvost a my tak víme, co stálo za motivací postav a dozvídáme se více z jejich života. Do dabingových úloh se vrátili staří známí na čele s Markem Vašutem (Tommy) a Petrem Rychlým (Paulie).

Samotné město Lost Heaven je autentické, uvěřitelné a nabité atmosférou předešlé doby. Staré známé lokality nové uličky můžete nejnovější objevovat také pomocí mapy s GPS navigací. Nejrůznější modely aut jsou pastvou pro oči, stejně tak jejich provedení a možnost zvolit si v nastaveních, aby byly více chybové a věrné svým opravdovým modelem. Ptáte se, jak se dostanete k autům? Nějaké vám budou přiděleny na začátku hry, nějaké dostanete během hraní a ty nejlepší kousky získáte krádeží. Tip na ustájení aut vám dá automechanik Lucas Bertone, takže se zastavte i za tímto milým chlapíkem!

Nechybí módy Volná i Extrémní jízda, kde si můžete zchodili město i splnit nějaké náročnější mise. Hra jako taková stále není v otevřeném světě a vývojáři se drží předlohy na výbornou. Mise, které plníte jednu za druhou, ale nabízejí dostatečné vyžití a skvělé herní zážitky. Samozřejmostí jsou přestřelky s nepřátelskými gangy, honičky na autech i stealth akce. Pokud patříte mezi památníků původní Mafie, pak vás jistě potěší i klasická obtížnost, která věrně, a místy možná i drsnější, kopíruje tu původní.

Rodina je věčná, stejně tak herní legenda Mafia.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core-i5 2550K 3.4GHz / AMD FX 8120 3.1 GHz
RAM: 6 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
HDD: 50 GB volného místa
Další: Windows 10 64-Bit
Mafia: Definitivní edice

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Vylepšený příběh
 • Zachována atmosféra
 • Verne zpracované město Lost heaven
 • Autentické automobily
 • Honičky, přepady a přestřelky
 • Známé postavy jsou zpět ...
 • ...stejně i dabing Marka Vašuta a Petra Rychlého
 • Minimapa s navigací
 • Původní obtížnost

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Hob

Hob

The Ascent

The Ascent

Escape From Paradise City

Escape From Paradise City

Freedom Fighters

Freedom Fighters

Far Cry

Far Cry

Crysis 2

Crysis 2

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 5 0 6 b 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Mafia: Definitivní edice

Mafia: Definitivní edice

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 d 8 3 7 d  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce