stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9745
  • Uživatelů: 6603

Prey

88 %

Velkolepí projekt od Arkane Studios. Naplnil očekávání původního herního titulu?

Prey je akční RPG hrou z vesmírného prostředí, kde se hráči ocitnou v roli vojáka nebo vojákyně (je možné si vybrat), který se právě vzbudil na vesmírné stanici a zjistil, že na něm byly dělány pokusy. Jak totiž šel pokrok, lidská rasa začala osídlovat okolí planety Země a její ambice podívat se do jiných částí vesmíru měly za následek setkání s mimozemskou civilizací Typhon. Ta ale nebyla mírumilovná a snažila se nás vyhubit. Útok se podařilo odrazit a získali jsme technologie, podle kterých jsme dále vyvinuli lepší zbraně. Vylepšení jsme použili i na vylepšení lidí, což je právě pozice hráčů ve hře.

Na vesmírné stanici Talos l ale došlo k opětovné útoku, na který nebyl nikdo připraven a je na hráčích, aby se dozvěděli více a zabránili postupu na planetu. K tomu mohou využívat zbraně střelné, jakož i psychické. Právě tyto schopnosti jsme se naučili od nepřátelské civilizace, co se jim může stát osudným. Oproti původní hře se stejným názvem od studia Bethesda je tentokrát ale herní styl spíše na způsob Bioshocku. Akce je méně, linearita vymizela a hráči se mohou těšit na skvělý příběh, řešení puzzle a vedlejších misí, jakož i skvělé souboje.

Těch však nemusí být mnoho, protože na stanici je málo zdrojů, jako jsou náboje nebo energie, takže je třeba taktizovat a častokrát se souboji vyhnout. Skvělou možností je sbírání předmětů a vytváření vlastních, které jsou potřebné pro úspěšné splnění hry. Dost otravný je ale systém kartiček, které jsou potřebné pro otevírání dalších místností. Na druhé straně ale posouvají děj dopředu a i když se hráči někdy vrátí tam, kde už byly, stále je zde prostor na posbíraných předmětů a zhodnocení situace. Nepřátelé totiž časem sílí, takže na lodi jich je stále víc.

PreyStíny útočí

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Propracovaný příběh
  • Oživená značka Prey
  • Boj za záchranu planety
  • Zajímavé zbraně
  • Velká herní mapa
  • Více než 20 hodnín hraní
  • Důvtipný mise a vedlejší puzzles

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Flying Tigers: Shadows Over China

Flying Tigers: Shadows Over China

Conflict: Vietnam

Conflict: Vietnam

Chernobyl Terrorist Attack

Chernobyl Terrorist Attack

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Wind of Luck: Arena

Wind of Luck: Arena

Naruto Battle Arena

Naruto Battle Arena

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 0 d 6 1 f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Prey

Prey

Stíny útočí

Stíny útočí

Úzký koridor

Úzký koridor

Brokovnice

Brokovnice

Mapa

Mapa

Vylepšování schopností

Vylepšování schopností

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  5 9 9 b f 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce