stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8747
  • Uživatelů: 6511

Redeemer

Redeemer

Redeemer

82 %

Setkání God of War s oldschoolové Diablo stylem

Když se řekne Diablo, tak se hráčům hned vybaví kultovní série, která nabízí bohatý herní svět, množství možností, jak hrát a zabíjet a krásné lokality. Redeemer je v tomto ohledu o něco oklieštenejší, no za to brutálnější titul, který se nebojí přitlačit na pilu (někdy i lidské hlavy) a nabízí hráčům gore scény jako z nejkrvavější hororu.

Hlavní postavou je Vasily, který kdysi pracoval jako dozorce v kybernetické firmě vyrábějící zbraně a věnoval se činnostem jako zabíjení, vydírání, mučení a sledování. Tento život ale není pro každého a také na něj toho už bylo dost, tak se uchýlil do chrámu k mnichům, aby našel vnitřní klid. Ten se po 20 letech rozplynul a Vasily musí opět vrátit k tomu, co dělal po celý svůj život. Tentokrát to ale, snad, bude naposledy.

Že ze svých skillů nic nezapomněl, se hráči přesvědčí hned od začátku, kdy bude nepřátel lámat na kolenou, řezat jejich pilami, špalky sekerami apod. Všude bude stříkat krev a násilí je ve hře všudypřítomné. Když nejsou po ruce žádné zbraně, postačí i vlastní ruce nebo práce s tělem, takže nepřátelé mohou bez mrknutí oka skončit v drtiči odpadů apod. Soubojový systém je plynulý a způsoby zabíjení jsou více než originální. Fanoušci God of War a Diabla budou s hrou spokojeni, ostatní se podřídí a v konečném důsledku jejich brutalita pohltí také!

RedeemerVelká síň

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Originální vraždy
  • Hra čerpá z Diabla
  • Kopec krve
  • Příběh jako ze starých akčních filmů
  • Působivá grafika

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Soldier Front 2

Soldier Front 2

MORDHAU

MORDHAU

Call of Duty: WWll

Call of Duty: WWll

Painkiller

Painkiller

Crossfire

Crossfire

Iron Snout

Iron Snout

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 f 6 8 f b  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Redeemer

Redeemer

Velká síň

Velká síň

Zabití ve vzduchu

Zabití ve vzduchu

Face to face

Face to face

Mačetou do hrudi

Mačetou do hrudi

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 f b e 4 a  :
 
Nadpis:
Text: