stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8419
 • Uživatelů: 6357

Resident Evil 7: Biohazard

Verze Demo

Resident Evil 7: Biohazard

91 %

Ochutnejte pravý horor v staronovém podání

Od dob, kdy vyšla první hra ze série Resident Evil uplynulo mnoho let. Lidé se báli hru zapnout, protože to bylo na tehdejší poměry nevídané. Stísněná atmosféra, nový zážitek, neznámí nepřátelé a propracovaný herní systém si získaly stálou fanouškovskou základnu, která poslední léta dostávala hry velmi se vymykající původní sérii a zaměření. Atmosféru nahradila akce, což se ale posledním dílem Resident Evil 7: Biohazard (chválabohu) změnilo.

V nejnovějším pokračování tak nepůjde o boj proti korporacím, ale vše se přesune do prostředí velkého domu v jižní Americe, kde žije jedna psychorodinka požírající lidi a parazitující na zombie viru. Hlavní postavou je neznámý chlap Eathan, který se podle indicií vydal hledat svou ztracenou ženu. Vše nasvědčuje tomu, že právě k rodince Bakerových vedou její poslední stopy. Právě komorní atmosféra domu je to, co vrátilo sérii RE tam, kam patří.

Hráči si opět vychutnají brázdění po domě, otevírání místností, do nichž pravděpodobně ještě několikrát přijdou, aby našli nové předměty, odhalili, co se v domě děje a skrývali se před jeho obyvateli. O této brutální rodince se dozvídají prostřednictvím VHS pásek, které ukazují, jaké zvěrstva se zde páchali. Tvůrci z CAPCOM se vyhráli is touto částí hry na maximum a hráči se rázem ocitnou v pozici obětí. Vše tak pozorují ze smrtelně blízké vzdálenosti a i když jsou například svázáni, mohou hýbat hlavou, sledovat okolí a pod.

Resident Evil 7: Biohazard staví na podobném principu jako například Alien: Isolation, kde se hráči musí skrývat a pohybovat se ve stínech. V tomto případě ale bude akce daleko více a také zbraně budou v hojném počtu. Na začátku ale mají k dispozici pouze malý nožík a až postupně najdou pistole nebo třeba brokovnici. S nimi to potom bude brutální jízda, kde je ale třeba stále sledovat stav nábojů. Inventář je celkově velmi malý, takže si hráči musí dobře rozmyslet, zda si vezmou dvojitou dávku nábojů, nebo raději medicínu na vyléčení. Je třeba dobře taktizovat, protože inventář je malý a navíc se po domě stále dají najít nové a nové věci, které je třeba brát. Kromě této rodinky tu ale žijí i příšery, které se leckdy vynoří ze slizu na stěnách a je do nich třeba napumpovat několik dávek z brokovnice, aby ztichli. Trošku zamrzí, že čistého herního času je jen necelých 10 hodin. Skvělá hratelnost, poctivá mrazivá atmosféra s množstvím děsu a brutálních scén, rychlé tempo a návrat ke kořenům, to je RE7: Biohazard.

Resident Evil 7: BiohazardKrvavá koupelna

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Skvělá atmosféra
 • Prostředí domu se šílenou rodinou
 • Neznámá hlavní postava
 • Nové nastartování série
 • Malý inventář
 • Akcí nabitý survival
 • Pořádný gore styl
 • Rychlé herní tempo
 • Finální bossové nabízejí skvělé fighty

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Battlefield 1

Battlefield 1

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

Mafia III

Mafia III

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield

Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield

Alien Arena: Combat Edition

Alien Arena: Combat Edition

Afterfall: InSanity

Afterfall: InSanity

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  0 0 e 1 6 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard

Krvavá koupelna

Krvavá koupelna

Rodinná idylka

Rodinná idylka

Setkání s hlavou rodiny

Setkání s hlavou rodiny

Dokumenty

Dokumenty

Oběti ve sklepě

Oběti ve sklepě

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  c 9 4 d a 6  :
 
Nadpis:
Text: