stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9158
 • Uživatelů: 6538

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

87 %

Ponořte se opět do černobylského spadu

První hra S.T.A.L.K.E.R. série - S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl se během chvíle po vydání stala klenotem mezi postapokalyptickými hrami a legendou herního průmyslu. Obzvláště její vypravěčské schopnosti a navozená atmosféra se staly tahákem, který hráče dokonale pohltil. I přes svoji glorifikaci však hra trpěla několika neduhy a hlavně v ní nebyly obsaženy některé nastíněné možnosti a dějové pasáže. Tento nedostatek se roku 2008 rozhodli změnit modeři, kteří vytvořili nezávislou skupinu dez0wave. Její členové následně ve volném čase pracovali na kompletní předělávce původního SoC, která je nyní dostupná ke stažení.

Hra stojí na základech enginu právě Shadow of Chernobyl. Právě tento díl Lost Alphu asi nejvíce charakterizuje a to nejen po příběhové, ale i grafické stránce. Hráči se však mohou těšit na opravené mechaniky, vylepšené textury, množství nového obsahu a propracovanější herní příběh. Na nic by tedy neměli čekat a oddalovat tak opětovnou návštěvu Zóny plné anomálií a zmutovaných bestií.

Upozornění: hra je rozdělena do 4 dílů, které je třeba stáhnout a dekomprimovat. Následně stačí spustit .exe soubory. (Uživatelé 32-bit systémů si budou muset pro správný chod hry smazat ve hře 3 soubory: msvcp120.dll, msvcp120d.dll a msvcr120.dll)

S.T.A.L.K.E.R. Lost AlphaPostapo prostředí

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Upravený příběh SoC
 • Vylepšené grafické zpracování
 • Dokonalý hudební doprovod
 • Střídání dne a noci
 • Počasí

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Just Cause 2

Just Cause 2

Sanctum

Sanctum

Nosgoth

Nosgoth

Fractured Space

Fractured Space

A Fistful of Gun

A Fistful of Gun

Korea Forgotten Conflict

Korea Forgotten Conflict

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b f 5 2 e f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

Postapo prostředí

Postapo prostředí

Rozmluva

Rozmluva

Oblíbená zbraň

Oblíbená zbraň

Vynikající atmosféra

Vynikající atmosféra

Opuštěno

Opuštěno

Součástky

Součástky

 
 • Hasha

  Instalace S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha

  Po úplné instalaci nejde spustit a vyskočí tabulka s nápisem "Program nelze spustit, protože v počítači chybí d3dx9_43.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu." Ale po rozalení instalacního souboru jsem zjistil že daný soubor není ani tam tudíž se nemůže správně nainstalovat... Děkuju za radu... Hasha 5.1.2016 Zobrazit odpovědi (1) Odpovědět

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  2 3 5 e 9 7  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce