stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

Scum

Scum

Scum

87 %

Přežití na ostrově ve stylu Hunger Games

A zase ten ostrov. Opět dokola ohraná písnička přežití. Co když je ale Scum výjimečná hra, která si zaslouží pozornost hráčů více, než jiné tituly s podobným zaměřením? Postavená na Unreal Enginu 4 vypadá parádně, textury jsou hladké, prostředí zpracované ve velkém a fyzika střelby a zranění také není k zahození. S originalitou se vývojáři sice nevytáhli, protože si půjčili základní principy z battle-royale žánru a Hunger Games, takže se hráči na ostrově loví pro peníze a slávu, ale bojují i o svůj vlastní život.

Kdo zůstane poslední vyhraje tučný obnos peněz a nehynoucí slávu na televizních obrazovkách, protože se celá vraždící mašinérie vysílá lidem do domácností. Ti si tak mohou vybrat svého favorita, fandit mu a dokonce i poskytovat odměny za plnění zadaných úkolů. Hráči se postupně ocitají v zajímavých situacích plnění questů ale i šikovných útěků, pokud je na jejich hlavu vypsána odměna a zničehonic se všichni ostatní začnou bít o jeho skalp.

Scum simuluje podmínky přežití na ostrově, ale ještě předtím je potřeba si vytvořit vlastní postavičku. Záleží na každém centimetru tuku, každém svalu navíc, protože  se postavy chovají přesně tak, jak vypadají. Pokud je vězeň John tlustý, pak asi neuteče vysportovanému Ivanovi v boji o holý život, a totéž platí i při zombících. Ano, i tyto neustále neustále přepírané kreatury zde mají své místo. Chce si postava odskočit na malou? Třeba si dávat pozor na nepřátele číhající za každým rohem. Pro(močení) od deště také není nic, co by hráči ocenili, protože se stanou těžšími a pomalejšími. No a protože má ostrov 144 čtverečních kilometrů a (momentálně) žádné dopravní prostředky, zkoumání oblasti je výlučně záležitostí pochodu a běhu.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
HDD: 20 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 64-bit
ScumDivočina

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Battle-royale na ostrově
  • Podrobné vytvoření postavy
  • Zombíci (zase)
  • 144 km čtverečních metrů
  • Žádná vozidla (zatím)
  • Craftění předmětů
  • Močení, pocení, zabíjení

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Attack on Pearl Harbor

Attack on Pearl Harbor

Dishonored

Dishonored

DEAD OR ALIVE 6

DEAD OR ALIVE 6

Steam Slug

Steam Slug

Crysis Wreckage

Crysis Wreckage

Heliborne

Heliborne

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 6 f 7 e f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Scum

Scum

Divočina

Divočina

Inventář

Inventář

Řeka

Řeka

Vojenský komplex

Vojenský komplex

Táborák

Táborák

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  d 9 f c 4 9  :
 
Nadpis:
Text: