stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9637
  • Uživatelů: 6592

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

87 %

Sam Fischer jako agent, stín a zabiják

Pandora Tommorow je druhý díl oblíbené herní série, která je založena na románech Toma Clancyho. V knihách se zabývá pozadím různých vojenských a politických konfliktů. Děj je tak neustále plný napětí, adrenalinu a nejistoty. Nikdo nemůže věřit nikomu a běžnou sázkou je lidský život.

Hráč si tak vůbec není jistý, zda nebude během chvíle prozrazen nebo rovnou zastřelen. Dostává se totiž do kůže, resp. speciálního obleku tajného agenta Sama Fischera. Ten dostal další zadání úkolu, který je opět velmi nebezpečný a náročný. Roku 2006 americká vláda uznala suverenitu nového státu jménem Východní Timor. Ihned na jeho území poslala svého agenta, který zde měl jako oficiální pracovník cvičit místní obranné složky. Tímto krokem si chtěly Spojené státy zajistit vliv v zemi a podpořit jejich boj proti komunismu. Celá situace se ovšem vymkla kontrole a agent místo cvičení sestavil a vyzbrojil malou armádu, se kterou posléze přepadli americkou ambasádu. Tu nyní opevnili a drží jako základnu.

Ve hře je celých osm misí, během kterých se Sam musí nepozorovaně dostat na nejrůznější místa, zjistit množství informací a zlikvidovat určité cíle. Jednou z nejzajímavějších misí je počáteční vlaková pasáž. Hráč se musí dostat přes celý vlak do jednoho určitého vagónu, ve kterém má získat důležité informace k vlastní operaci ve Východním Timoru. Ne vždy je možné projít klasicky uličkou a přes spojovací tunel do dalšího vagónu a tak se Sam musí vypravit na střechu vlaku. Pro hráče je to skvělý zážitek, ale je velmi snadné zde celou misi ztratit pádem na zem.

Hráčovými nejlepšími pomocníky budou směrový mikrofon a pistole s tlumičem a nově přidaným laserovým zaměřovačem. Velmi dobré jsou pak jeho možnosti vidění. Disponuje speciálním zařízením, které mu umožňuje jak noční, tak hlavně infračervené vidění.

V porovnání s předchozím dílem došlo ke znatelnému vylepšení grafického vzezření a bylo upraveno i několik zřejmých nedostatků nebo chyb.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Pentium III nebo AMD 1 GHz
RAM: 256 MB
GPU: 64 MB videopaměti
HDD: 3 GB volného místa
Další: podpora DirectX 8.1
Splinter Cell: Pandora TomorrowHerní obrazovka

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Sam Fischer v akci
  • Noční vidění
  • Obsazená ambasáda
  • Plížení
  • Získávání informací

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Type Fighter

Type Fighter

Battlestations: Midway

Battlestations: Midway

No One Lives Forever

No One Lives Forever

Holdfast: Nations At War

Holdfast: Nations At War

No More Room in Hell

No More Room in Hell

Moonlighter

Moonlighter

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 a 6 9 9 8  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Herní obrazovka

Herní obrazovka

Klasický úchop nepřítele

Klasický úchop nepřítele

Sam Fischer

Sam Fischer

Vyhledávejte stín

Vyhledávejte stín

Zrnité noční vidění

Zrnité noční vidění

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  0 c 9 4 b b  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce