stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8419
  • Uživatelů: 6359

TEKKEN 7

TEKKEN 7

TEKKEN 7

84 %

Nejsilnější pokračování nezapomenutelné bojové série

Od prvního vydání legendární bojové série Tekken uběhlo více než 20 let a pokračování bylo mnoho. Ať už šlo o přímé pokračování s legendární trojkou ještě na PlayStation, nebo o různé spin-offy a aktualizace. TEKKEN 7 je zatím posledním herním kouskem od BANDAI NAMCO STUDIOS, které se věnuje hře od začátku a dostalo ji do podoby, v jaké ji hráči vidí teď.

Klan Mishima se ocitl v nehezkých časech, odkdy se Heihachi Mishima rozhodl shodit svého pět letého syna z útesu. Právě sedmé pokračování hry by mělo být posledním, co se týče rozuzlení příběhu. Jak to již v sérii bývá, po dokončení celé soubojové série se vždy otevře video, které odkryje více z příběhu. Postava, která celou ligu vyhraje, navíc může hostit turnaj příští rok. Mezi všemi bojovníky panují smíšené vztahy, ať už dobré nebo špatné, které právě dodávají bojovému systému správný náboj.

TEKKEN 7 nabízí skvělé grafické zpracování založené na Unreal Engine 4, který zaručí realistický, a zároveň brutální zážitek. Bojová umění jednotlivých zúčastněných jsou rovněž na nejvyšší úrovni od počátku hry, takže hráči dostanou až nepříjemně živé zpracování smrtelných úderů. Každá postava má svou příběhovou linku, své základní údery i specifické komba, které tentokrát dávají větší prostor na taktické vedení soubojů, ale nebrání se ani jednoduchým bitvám bez použití náročných chvatů. Pokud se Tekken série někdy přiblížila k dokonalosti (nehledě od monotónnosti hry), tak je to právě v sedmém pokračování.

TEKKEN 7Ve vzduchu

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Známé postavy a jejich nezapomenutelné údery
  • Rozuzlení příběhu o klanu Mishima
  • Krásné Cinematic videa
  • Nejrealističtější zpracování bojových umění
  • Vyšší cena - vyplatí se počkat na slevu
  • Unreal Engine 4

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Sword With Sauce

Sword With Sauce

Hide Or Die

Hide Or Die

ShootMania Storm

ShootMania Storm

HAWKEN

HAWKEN

Refunktion

Refunktion

Half-Life

Half-Life

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  5 f 2 4 c 9  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
TEKKEN 7

TEKKEN 7

Ve vzduchu

Ve vzduchu

Stará známá

Stará známá

Fatální úder

Fatální úder

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  7 0 e 5 3 7  :
 
Nadpis:
Text: