stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 9727
 • Uživatelů: 6602

Valheim

95 %

Nečekaný survival hit roku 2021 s vikingskou tématikou

Setkali jste se již s hitem roku 2021, hrou jménem Valheim? Ne? Tak jí věnujte pozornost, protože za necelé dva týdny si ji zakoupilo přes 2 miliony hráčů a toto číslo raketově roste. Za její úspěchem stojí několik faktorů - oblíbená vikingská tematika, survival žánr i pozornost největších streamerů na Twitchi.

Jak jsme již zmínili, Valheim je hrou o přežití, která se odehrává v otevřeném světě. Vaší postavou je padlý vikingský bojovník, který byl po smrti přenesen do desátého posmrtného světa, kterému se říká Valheim. Právě zde svede charakter poslední boje proti Ódinovým nepřítelem. A že je v tomto světě není málo!

Jinak je hra postavena na starých dobrých základech všech survival her - Objevování světa, Budování základny, Dobývání oblastí, Craftenie, Přežití a Kooperace. Vy jako hráč si můžete vytvořit vlastní svět / server, kde budete hrát buď o samotě, nebo v kooperaci až devíti hráčů. Samozřejmě, že se můžete připojit i na již existující servery a hrát s neznámými hráči, ale nejvíce si hru užijete ve společnosti přátel. Soubojový systém je skvělý i když o něco náročnější na zmajstrovanie, grafika je výjimečná a celkový dojem ze hry je nečekaně povznášející. Jednoduše poctivě odvedená robota, které nebylo třeba dělat velké promo, aby si ji hráči z celého světa všimli.

Samozřejmostí je střídání dne a noci, které má vliv i na vývoj a chování charakterů i života ve hře. Můžete si zahrát v sólo módu nebo v kooperaci s až 9 hráči. Valheim má prvky PvP módu, kde proti sobě stojí hráči, ale mnohem více se zaměřuje na PvE. Valheim dostal mimořádnou pozornost hráčů i díky streamerem na Twitch. Pokud ve hře zemřete, přijdete o všechno, co jste si dosud nahonobili a musíte začít znovu. Není to ale nic specifické, pro survival hry to platí obecně. Musíte si tak dopředu plánovat akce, které provedete, jinak se ve hře ztratíte a nic vám nedaruje zdarma.

 
ValheimRybaření

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Otevřený herní svět
 • Survival hra s vikingskou tématikou
 • Po smrti postavy začínáte znovu
 • Procesní generovaný svět
 • Hra pro kooperaci až 9 hráčů
 • Nečekaný úspěch malé indie hry
 • Crafting, stavění obydlí
 • Bojování proti monstrům
 • Střídání dne a noci

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Flying Tigers: Shadows Over China

Flying Tigers: Shadows Over China

Clive Barker’s Jericho

Clive Barker’s Jericho

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III

Global Ops: Commando Libya

Global Ops: Commando Libya

Battlestations: Midway

Battlestations: Midway

Day of Infamy

Day of Infamy

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  2 2 5 9 5 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Valheim

Valheim

Rybaření

Rybaření

Portál

Portál

Záhadné bytosti

Záhadné bytosti

Příroda

Příroda

Soumrak

Soumrak

Runy a Viking

Runy a Viking

Opevnění

Opevnění

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e c 2 8 b 5  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce