stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8464
  • Uživatelů: 6409

Vikings - Wolves of Midgard

Verze Demo

Vikings - Wolves of Midgard

87 %

Mytologické RPG s nápaditými prvky od slovenských vývojářů

I na Slovensku se tvoří skvělé hry, čehož důkazem je mytologické RPG Vikings - Wolves of Midgard s vikingskou tématikou. Vývojáři z Games Farm nejsou žádnými nováčky na poli hack & slash titulů, a tak tentokrát naservírovali dosud tu nejlepší kombinaci. Vše začíná vytvořením postavy - drsného bojovníka ze severu nebo štítonoškou - s nimiž je nejdříve potřeba osvobodit jednu malou vesničku, která se následně stane domovem pro další pokračování v úlohách. Svět je poměrně velký a pokrývající různé lokality od zasněžených lesů, přes jeskyně a ohnivé území až po pouště a různé typy dungeonů.

Příběh není zvlášť zajímavý, a proto se tvůrci raději vydali cestou nápaditejších herních prvků. Vikings - Wolves of Midgard velmi připomíná tituly Diablo namixované se seriálovými Vikingy, přesto dokázali tvůrci přinést řadu zajímavých nápadů. Severská mytologie je pěkně vykreslená přes používání run, sbírání talismanů, používání totemů i neustále spojení s božstvy. Ty hrají, stejně jako v dobách Vikingů, velkou roli v každodenním životě a vyžadují oběti. Na druhé straně poskytují postavám možnost volby, jaké zbraně budou používat, schopnosti na bojišti a pod.

Soubojový systém je pestří a více než 50 druhů protivníků a bossů prověří i ty nejzkušenější milovníky žánru. Nejde jen o bezhlavé sekání či střílení z luku, ale io správné časování a uhýbání se. Každá postava má své atributy hodné vylepšení a nechybí ani efekt zuřivosti, kdy se nahromaděný hněv přetaví v silnější údery, masivnější využívání zbraní a pod. Vikings - Wolves of Midgard nabízí i online hru nebo lokální přístup pro hráčů po síti. Demoverze, kterou si můžete stáhnout i od nás, vás provede světem a ukáže, že hra za utracena peníze stojí.

Vikings - Wolves of MidgardInferno

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Severské RPG
  • Rozmanité světy
  • Taktický přístup k soubojům
  • Vylepšování postav
  • Božstva a runy
  • 50+ druhů bojovníků
  • Bossové
  • Slovenská herní stopa

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Remains

Remains

Generation Zero

Generation Zero

Metal Gear Solid

Metal Gear Solid

Shadow Force: Razor Unit

Shadow Force: Razor Unit

Who’s Your Daddy

Who’s Your Daddy

Arma 2: Operation Arrowhead

Arma 2: Operation Arrowhead

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a 6 4 0 f 0  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Vikings - Wolves of Midgard

Vikings - Wolves of Midgard

Inferno

Inferno

Ledový boss

Ledový boss

Ohnivý gigant

Ohnivý gigant

Kouzlo

Kouzlo

Vylodění

Vylodění

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e 2 b e c a  :
 
Nadpis:
Text: