stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8546
  • Uživatelů: 6444

Golden Axe

95 %

Nesmrtelná arkádová klasika

V roce 1991 přišla na svět hra, kterou by měl znát každý dobrý hráč - Golden Axe. Hru vydala známá firma Sega a ve své době patřila k nejlepším. V této arkádové akci budete překonávat obtížné nepřátele s jedním ze 3 hrdinů. Na pomoc si můžete pozvat i kamaráda a na jednom počítači se tak probíjet ve dvou. V Golden Axe na vás čeká mnoho úrovní s opravdu těžkými rivaly a pěkná VGA grafika.

Na začátku si vyberete svého bojovníka. Vybírat můžete mezi bojovnicí, barbarem a trpaslíkem. Bojovnice má ze všech nejvíce přihrádek na manu, kterou spotřebováváte při kouzlení, čím víc lahviček tím je kouzlo silnější. Navíc je její kouzlo velmi efektivní, protože je to dračí hlava, která sežehne všechny nepřátele. Bohužel má však nejpomalejší útok. Barbar je neutrální typ postavy. Má skvěle vyvážený útok i počet přihrádek. Jasná volba by však měl být trpaslík a to i přes nízký počet přihrádek. Jeho útok je ovšem nejsilnější ze všech.

Než začnete hrát, je potřeba zmínit 3 úrovně obtížnosti. Úroveň Beginner je určená začátečníkům a obsahuje pouze 3 levely. Potom co ji projdete, jste připraveni na další úroveň. Tou je Arcade, a je to klasická příběhová linie. Poslední úrovní je The Duel. Ten je ze všech nejtěžší a to proto, že musíte kosit stále lepší a lepší nepřátelé. K tomu všemu máte pouze jeden život a na kouzla můžete taky zapomenout. K tomu se navíc nepohybujte po mapě, ale stojíte na místě a nepřátele na vás nabíhají ve vlnách.

Ještě se vrátím k Arcade modu a příběhové linii. Ze začátku jsou nepřátelé celkem lehcí. Postupem jsou však kola obtížnější a i rivalové jsou silnější. Krom jejich zabíjení a sesílání kouzel, je potřeba sbírat jídlo a lahvičky, které vám vypadnou při nakopnutí běhajícího trpaslíka. Pro efektivnější boj, můžete srazit nepřítele z jeho draka a použít ho proti němu.

Golden AxeVýběr postavy

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Možnost hraní dvou hráčů na jednom počítači
  • 3 hrdinové na výběr - nejlepší je trpaslík;)
  • Efektivní kouzla
  • Několik obtížností
  • Pěkná VGA grafika

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Under The Garden

Under The Garden

Naruto – The Way of the Ninja

Naruto – The Way of the Ninja

Cordillera

Cordillera

Gentlemen Dispute

Gentlemen Dispute

Trine

Trine

Stay Dead

Stay Dead

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 2 e f 5 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Golden Axe

Golden Axe

Výběr postavy

Výběr postavy

Kouzla

Kouzla

Kouzlo trpaslíka

Kouzlo trpaslíka

Boss v každé úrovni

Boss v každé úrovni

Bojovnice

Bojovnice

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  f 4 2 6 b 4  :
 
Nadpis:
Text: