stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8546
  • Uživatelů: 6444

Mustache Armies

Verze 1.0 - 13,84 MB

Mustache Armies

80 %

Nevšední minimalistická arkáda

Hra Mustache Armies vznikla jako projekt do soutěže, který se zabýval minimalistickým pojetím her. Autorům se, i přesto že na minimalismus trochu pozapomněli, podařilo vytvořit velmi zábavnou střílečku.

Jeden voják proti obrovské armádě – tak to všechno začíná. Má u sebe jenom jednu malou pistoli a na tváři úhledný knír. Co může dělat? Přece se nevzdá. Je mu jasné, že nemá nejmenší šanci porazit celou armádu nepřátel, kteří jsou mnohem lépe vybaveni. Ale i přesto to zkusí. Vzepře se obrovské přesile. Podaří se mu zabít pár nepřátelských vojáků, ale smrt je nevyhnutelná.

Naštěstí za zabití několika vojáků získáte peněžitou odměnu, díky které můžete dát dohromady mnohem silnější armádu vašich „klonů“.  Můžete si vybrat ze širokého spektra jednotek, mezi kterými najdete rychlé samuraje s katanou, hromotluky s granátometem a další nebezpečné vojáky.

S postupem hry získáváte více peněz a můžete si odemknout také mocnější jednotky jako tank nebo vrtulník. Nejsilnějším článkem celé armády je obrovský mech, který je pro nepřátele velmi tvrdým oříškem. Cílem hry je porazit nepřátelskou armádu a sebrat jejich vlajku.

Jeden z mála minimalistických prvků je grafika, která je i přesto velmi příjemná na pohled. Herní koncept je skutečně něco netradičního a s rostoucím počtem vašich jednotek roste také zábava při hraní Mustache Armies.

Mustache ArmiesNevšední grafika

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Nevšední herní koncept
  • Budování armády
  • Arkádová střílečka

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

The Old Mill

The Old Mill

The Desolate Hope

The Desolate Hope

Clean'Em Up

Clean'Em Up

Waves

Waves

Darkverse

Darkverse

Sector Six

Sector Six

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 d 0 a e 6  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Mustache Armies

Mustache Armies

Nevšední grafika

Nevšední grafika

Více druhů jednotek

Více druhů jednotek

Chytlavý herní koncept

Chytlavý herní koncept

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  a 2 4 b 8 7  :
 
Nadpis:
Text: