stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9678
  • Uživatelů: 6598

Nokia Suite

80 %

Spojte svůj nejnovější telefon Nokia s PC

Nokia Suite je nástupcem oblíbeného synchronizačního programu Nokia Ovi Suite. Prakticky došlo pouze ke změně názvu, funkcionalita zůstává zachována nebo je rozšířena. Pro spojení telefonu Nokia s vaším osobním počítačem již tedy používejte program Nokia Suite.

Díky programu je možné plně spolupracovat s telefonem skrze rozhraní obrazovky vašeho počítače. Stačí pouze připojit telefon a pomocí programu jej můžete obsluhovat, upravovat jeho software nebo se starat o jeho výbavu. V přehledném menu programu máte na výběr několik základních činností: práce s kontakty, kopírování a záloha fotek, videí a hudby, čtení a záloha zpráv, aktualizace aplikací a stahování map.

Nejvyužívanější funkcí programu je pak bezesporu aktualizace aplikací a stahování map pro telefon Nokia. Mapy i mnoho aplikací lze právě díky tomuto rozhraní získat úplně zdarma. Jednoduchým kliknutím tak můžete obnovit vaši softwarovou výbavu nebo získat nejnovější aktualizace programů a aplikací. Zároveň můžete přes program Nokia Suite připojit své PC k internetu a využívat tak větší pracovní plochu.

Mocnou zbraní programu je pak kompletní datová záloha vašeho mobilního telefonu. Program dokáže veškerá data vyexportovat a uložit ve formátu .nbu. Záloha je posléze opět přístupná přes stejný program a lze ji zpětně nahrát do telefonu. Jiná oficiální cesta pro práci se zálohovanými daty zatím není. 

Nokia SuiteVýběr aplikací

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Spárování telefonu s PC
  • Sdílení internetu
  • Záloha dat – zpráv, kontaktů, fotek
  • Aktualizace aplikací, systému
  • Stahování map

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Lito Music

Lito Music

ShowMyPC

ShowMyPC

Cyklotrasy

Cyklotrasy

PlayBOX TV Player

PlayBOX TV Player

Total Recorder

Total Recorder

Subloader

Subloader

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 9 6 1 3 b  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Nokia Suite

Nokia Suite

Výběr aplikací

Výběr aplikací

Základní přehled

Základní přehled

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  1 3 f 9 9 8  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce