stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 5935
  • Uživatelů: 5467

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Landwirtschafts-Simulator 2013

Verze 2013 - 214,09 MB

Landwirtschafts-Simulator 2013

90 %

Další díl skvělého zemědělského simulátoru – Farming Simulator 2013 – je tu!

Na začátek se hodí malé upozornění – toto je skutečně Farming Simulator 2013 – jinak také Landwirtschafts-Simulator 2013. V České republice bude prodáván s podtitulem JZD moderní doby. Nejedná se však o PC Traktor 3 Simulátor, což je jen český překlad Agrar Simulatoru 2012 a s Farming Simulatorem již nemá nic společného.

Vývojáři v Giants si na konec roku 2012 připravili pořádnou pecku a hráči jsou jim za to vděční. Farming Simulator 2013 navazuje na úspěšnou verzi 2012, která nejen v Česku zaznamenala rekordní úspěch a stala se prodejním trhákem. V nové verzi je zachováno vše dobré a přidáno mnoho nových možností a rozšíření. Hráči tak mají mnohem větší pole působnosti a daleko volnější ruku při správě svěřeného majetku.

Hráč klasicky dostane pozemek, na kterém může hospodařit. Základní je starost o polnosti a na nich rostoucí plodiny. K tomu je třeba speciální techniky, která není zrovna nejlevnější. Nakonec tu je dobytek a jiná zvířata, která je možné chovat a o která se hráč musí start. Jsou totiž daleko náchylnější na nemoci nebo špatné zacházení  - na rozdíl od plodin na polích.  

V nové verzi je k dispozici množství nových plodin, strojů i zvířat. Hráč může přikupovat dodatečné pozemky, může prodávat a kupovat libovolnou plodinu nebo stroj či zvíře. Pro lepší pochopení hry je přidáno 10 tutoriálů, které vás rychle, ale důkladně naučí zemědělskému řemeslu a umožní vám tak plnohodnotně se bavit hned od začátku. Velkou zajímavostí je kvalitní podpora rozšíření v podobě módů.

Malá, ale příjemná novinka na závěr – ve verzi 2013 je k uživateli k dispozici speciální stavba – obří větrná elektrárna.

Předchozí díl hry je ke stažení zde: Traktor Zetor 2.

Landwirtschafts-Simulator 2013Farming Simulator 2013

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Spousta nových možností
  • Nové stroje, plodiny i zvířata
  • Dovoleno dokupování pozemků
  • Větrné elektrárny a skleníky jako novinka

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Family Farm

Family Farm

Landwirtschafts Simulator 2008

Landwirtschafts Simulator 2008

Farm Machines Championship

Farm Machines Championship

Farm Up

Farm Up

Traktor Zetor 2

Traktor Zetor 2

Traktor Zetor Simulátor 2009

Traktor Zetor Simulátor 2009

Diskuse

Jméno:
Opište znaky opačně  8 2 8 1 6 b  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)