stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 6127
  • Uživatelů: 5822

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Landwirtschafts-Simulator 2013

Verze 2013 - 214,09 MB

Landwirtschafts-Simulator 2013

90 %

Další díl skvělého zemědělského simulátoru – Farming Simulator 2013 – je tu!

Na začátek se hodí malé upozornění – toto je skutečně Farming Simulator 2013 – jinak také Landwirtschafts-Simulator 2013. V České republice bude prodáván s podtitulem JZD moderní doby. Nejedná se však o PC Traktor 3 Simulátor, což je jen český překlad Agrar Simulatoru 2012 a s Farming Simulatorem již nemá nic společného.

Vývojáři v Giants si na konec roku 2012 připravili pořádnou pecku a hráči jsou jim za to vděční. Farming Simulator 2013 navazuje na úspěšnou verzi 2012, která nejen v Česku zaznamenala rekordní úspěch a stala se prodejním trhákem. V nové verzi je zachováno vše dobré a přidáno mnoho nových možností a rozšíření. Hráči tak mají mnohem větší pole působnosti a daleko volnější ruku při správě svěřeného majetku.

Hráč klasicky dostane pozemek, na kterém může hospodařit. Základní je starost o polnosti a na nich rostoucí plodiny. K tomu je třeba speciální techniky, která není zrovna nejlevnější. Nakonec tu je dobytek a jiná zvířata, která je možné chovat a o která se hráč musí start. Jsou totiž daleko náchylnější na nemoci nebo špatné zacházení  - na rozdíl od plodin na polích.  

V nové verzi je k dispozici množství nových plodin, strojů i zvířat. Hráč může přikupovat dodatečné pozemky, může prodávat a kupovat libovolnou plodinu nebo stroj či zvíře. Pro lepší pochopení hry je přidáno 10 tutoriálů, které vás rychle, ale důkladně naučí zemědělskému řemeslu a umožní vám tak plnohodnotně se bavit hned od začátku. Velkou zajímavostí je kvalitní podpora rozšíření v podobě módů.

Malá, ale příjemná novinka na závěr – ve verzi 2013 je k uživateli k dispozici speciální stavba – obří větrná elektrárna.

Předchozí díl hry je ke stažení zde: Traktor Zetor 2.

Landwirtschafts-Simulator 2013Farming Simulator 2013

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Spousta nových možností
  • Nové stroje, plodiny i zvířata
  • Dovoleno dokupování pozemků
  • Větrné elektrárny a skleníky jako novinka

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Traktor Zetor Simulátor 2009

Traktor Zetor Simulátor 2009

Traktor Zetor 2

Traktor Zetor 2

Vampires vs. Zombie

Vampires vs. Zombie

Síla lásky

Síla lásky

Farm Frenzy 3: Gone Fishing

Farm Frenzy 3: Gone Fishing

Kouzelná farma

Kouzelná farma

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  a e 1 1 1 0  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)