stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8590
  • Uživatelů: 6451

Dungelot

96 %

Úžasná Dungeon hra

V této hře máte velmi nelehký úkol. Budete se snažit dostat až na dno temného sklepení, které je plné zajímavých překvapení. Hned v úvodu hry vám její autor stroze sdělí, že budete velmi často umírat, a rozhodně se nemýlí. Na svých cestách skrze temné chodby totiž potkáte velké množství krvelačných monster, které vám mnohdy dají co proto.

Před vstupem do kobky si můžete vybrat ze 4 hrdinů: bojovníka světla paladina, temného vampýra, odvážného sládka nebo vraha. Každý z nich má určité vlastnosti, které odpovídají způsobu, jakým budete okolí prozkoumávat.

Herní princip není nikterak složitý. Na nevelkém herním poli jsou umístěny krabice, které rozbijete kliknutím myši. V nich může být schována nebezpečná bestie, ale také poklad, past nebo bonusová věc. Lehce to připomíná klasické hledání min, ale hra je mnohem atraktivnější a zábavnější.

V jednom z políček je ukryt klíč, který vám odemkne dveře do dalšího patra. Často se vám stane, že na něj narazíte dříve, než prozkoumáte celý dungeon a budete stát před těžkým rozhodnutím, zda chrabře pokračovat v průzkumu nebo se vydat do dalšího patra.

Jak už bylo zmíněno, tak v této hře vůbec není na smrt nahlíženo nikterak negativně. Ba dokonce vám k ní bude pogratulováno. Ztratíte sice všechny věci, které jste tak zarputile sbírali, ale budete odměněni trochou peněz, kterou můžete využít na různá vylepšení, abyste při příštím průchodu došli ještě dále.

Čím hlouběji se dostáváte, tím náročnější se stává boj. V truhlách budete moct najít i kouzla, díky kterým bude jednodušší vaše nepřátele dostat z cesty. Dungelot je nesmírně návyková hra, která vás jen tak bavit nepřestane. Jak daleko se vám podaří dojít?

Ke hraní této hry budete potřebovat Unity Web Player, který naleznete zde.

DungelotSpousta druhů monster

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Návyková hra
  • Vynikající grafika
  • Spousta monster a předmětů

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Flood Runner 4

Flood Runner 4

Giant and Dwarves TD

Giant and Dwarves TD

Rebuild

Rebuild

Basket Balls Level Pack

Basket Balls Level Pack

Sift Renegade 2

Sift Renegade 2

Monsterland 3: Junior Returns

Monsterland 3: Junior Returns

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e b a f 1 e  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Dungelot

Dungelot

Spousta druhů monster

Spousta druhů monster

Souboje s monstry

Souboje s monstry

Několik druhů postav

Několik druhů postav

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  f 6 f 7 d f  :
 
Nadpis:
Text: