stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

Min Hero: Tower of Sages

Verze Flash - 22,97 MB

Min Hero: Tower of Sages

85 %

Chytlavé tahové RPG s roztomilými monstry

Vítejte v kouzelném světě plném tajemných tvorů a nevšedních překvapení. Snem každého mladého člověka, který v této zemi žije je, aby se dostal do věže mudrců. Denně se pošle spousta žádostí o vstup do věže, ale jen několika vybraným je to umožněno. Toto je příběh jednoho člověka, který tuto šanci dostal.

V této hře jste pány malých, roztomilých tvorů, kteří jsou schopni se zapojit do nelítostných bojů. Tajně doufáte, že z nich jednoho dne vyrostou mocní titáni, s kterými ovládnete svět. Nejste však jediný, kdo taková zvířátka vlastní. Každý student ve věži mudrců velí svým vlastním a budou s vámi chtít bojovat.

Zúčastníte se tak spousty soubojů, které probíhají v tahovém režimu. Zprvu si navolíte, jaké útoky mají vaši tvorové použít, přičemž je dobré jednotlivé akce kombinovat. Ve světě se vyskytuje spousta různých monster a každé z nich útočí jinak a je odolné vůči něčemu jinému, proto dobře přemýšlejte nad tím, jakou taktiku zvolíte. Hra připomíná legendární pokémony, které jste mohli hrát na Gameboyi, ale od té doby už utekla spousta času a Min Hero: Tower of Sages je mnohem atraktivnější.

Při průchodu tajemnou věží budete sbírat klíče a pečetě, které vám dají přístup do různých zákoutí. Postupně budou vaši miláčkové získávat zkušenosti a můžete jim přidávat nová vylepšení, která jim pomohou v boji. Z počátku máte pouze dva bojové tvory, ale během svých cest se dostanete do místnosti se spoustou vajíček, kde si jedno náhodně vyberete, a budete doufat, že se z něj vyklube neohrožený bojovník.

Hra má kouzelnou atmosféru a barevnou grafiku, je velmi chytlavá a návyková. Sami si vyzkoušejte, zda se vám podaří vycvičit ty nejobávanější titány.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Min Hero: Tower of SagesPohádkový svět

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Kouzelný svět
  • Trénování bojových tvorů
  • Tahové souboje

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Incursion 2: The Artifact

Incursion 2: The Artifact

Rollercoaster Creator 2

Rollercoaster Creator 2

Feed Us 5

Feed Us 5

Heaven or Hell

Heaven or Hell

Jack of All Tribes

Jack of All Tribes

Snail Bob 4

Snail Bob 4

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 d 0 e a 3  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Min Hero: Tower of Sages

Min Hero: Tower of Sages

Pohádkový svět

Pohádkový svět

Tahové bitvy monster

Tahové bitvy monster

Spousta příšer

Spousta příšer

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  3 3 1 8 a 0  :
 
Nadpis:
Text: