stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8584
  • Uživatelů: 6451

Stunt Pilot

Verze Flash - 1,43 MB

Stunt Pilot

84 %

Precizní letecká akrobacie

V této hře usednete do kokpitu akrobatického letadla, se kterým budete provádět spoustu úchvatných kaskadérských kousků.

Vašim úkolem ve hře Stunt Pilot je proletět skrze létající obruče, aniž byste do nich vrazili. Z počátku jde o jednoduchou záležitost, ale s postupem času se hra stává obtížnější a vaše letouny v ceně několika miliónů budou k zemi padat jako jablka. Čím rychleji daný level zvládnete, tím více získáte bodů, avšak nebuďte až příliš zbrklý, neboť to vede k zbytečným chybám.

Ovládání letadla je ve skutečnosti velmi složité, ale v této hře to tak naštěstí není. Autoři nechali pilota všechny potřebné úkony dělat za vás a vy jen určujete, jakým směrem má letět. Nesmíte však zapomenout, že letadlo nezatáčí okamžitě a než si zvyknete na jeho ovládání, tak to bude chvíli trvat.

Narazíte i na obruče, skrze které budete muset letět druhým směrem. Poznáte je podle modré barvy. Pokud chcete dokončit daný level co nejrychleji a získat tak co nejvyšší skóre, budete muset využít i turbo. To rapidně popožene vaše letadlo kupředu. Ale dávejte si pozor, neboť ovládání se ve vyšší rychlosti stává mnohem náročnějším.

Pokud se vám stane, že do jedné z obručí narazíte, tak způsobíte tragické letecké neštěstí a pilot bude muset využít katapultu, aby zachránil svůj holý život. Předejděte proto těmto nehodám a ovládněte letadlo, jak nejlépe to půjde.  

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Stunt PilotAkrobatické létání

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Akrobatické letadlo
  • Jednoduché ovládání
  • Možnost využití turba

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Giant and Dwarves TD

Giant and Dwarves TD

Achilles 2

Achilles 2

Cactus McCoy 2

Cactus McCoy 2

Hobo 7

Hobo 7

Earn to Die 2012

Earn to Die 2012

Rocket Pets

Rocket Pets

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  4 a a 4 e b  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Stunt Pilot

Stunt Pilot

Akrobatické létání

Akrobatické létání

Spousta různých levelů

Spousta různých levelů

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  4 3 4 1 f 4  :
 
Nadpis:
Text: