stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 6233
  • Uživatelů: 5843

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Office 2016

84 %

Oblíbený kancelářský balík ve verzi 2016

Microsoft vydává další verzi svého stěžejního produktu jménem Office (dřívější dlouhé označení Microsoft Office nebo MS Office se již nadále nepoužívá). Office 2016 navazuje na přelomovou verzi Microsoft Office 2013, která poprvé přinesla nové Metro rozhraní inspirované systémem MS Windows 8.

Office 2016 se vzhledově inspiruje jak v předchozí verzi, tak ale vzhlíží i k verzím starším a současně přidává některé vlastní prvky. Strohost a typická jednoduchost v grafickém provedení i 2D vzhled ovládacích prvků pochází z předchozí verze. Pro rozmístění nástrojů však 2016ka nepoužívá ony uživateli zatracované bloky, ale vrací se zpět k původnímu klasickému rozmístění pomocí karet. Novinkou je pak přidání grafických témat s vodoznaky, které si uživatel může dle vlastního vkusu vložit do horní lišty.

Co se týče výrazných a hlavně funkčních změn, uživatelé se mohou těšit na vyhledávací okénko ve Wordu, které jim pomůže s používáním a hledáním jednotlivých nástrojů. Excel byl vybaven mnoha novými funkcemi a pákami pro práci s daty a jejich zobrazováním do map. Celkově pak balík disponuje možností přímého přístupu k datům v cloudu.

Upozornění: Ke stažení je nabízena verze s označením Preview a to v 32 i 64-bit variantě. Jedná se o zkušební verzi, která předchází plnohodnotnému vydání. Uživatelé se tedy musí připravit na to, že ne vše je dokonale odladěno, že budou vycházet opravné balíky a různé updaty. Současně nelze mít nainstalovány dvě verze tohoto kancelářského balíku (kupříkladu MS Office 2010 nebo 2013). Pro aktivaci na 180 dní nebo do vydání plnohodnotné verze zadejte sériové číslo: NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Office 2016Všechny služby

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Preview až na 180 dní
  • Vyhledávání funkcí ve Wordu
  • Staronové uspořádání nástrojů
  • Grafické ztvárnění

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Aloaha PDF Suite

Aloaha PDF Suite

PdfGrabber

PdfGrabber

Microsoft PowerPoint Viewer

Microsoft PowerPoint Viewer

Foxit Reader

Foxit Reader

PDF Fusion

PDF Fusion

Microsoft Office 2007

Microsoft Office 2007

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  2 7 d 8 0 1  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)