stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8711
  • Uživatelů: 6490

Snail Bob (mobilní)

90 %

Logická hra se šnekem

V této hře budete pomáhat jednomu chrabrému šnekovi, který se vždy dostane do nějakých obtíží. Ať už se tento roztomilý, slizký tvor plazí kamkoliv, tak narazí na spoustu překážek a nástrah. I přesto všechno jej nikdy nenapadlo se vzdát a vydat se směrem zpět. Je odhodlán překonat všechny nesnáze a dorazit až na konec své cesty, i když nemá sebemenší tušení, co ho tam čeká, ale jak říká jeden slavný filosof, tak všechny cesty mají tajný cíl, o kterých cestovatel nemá ani sebemenší ponětí. Stejně tak to zřejmě platí i pro malého, rozkošného šneka.

Snail Bob je velmi chytlavá logická hra. Bob se se svou ulitou plazí po roztodivném světě plném zajímavých překvapení, přičemž většina z nich není zrovna příjemná. K tomu, aby překonal všechny nástrahy, mu budete muset pomoct právě vy. Budou se vám hodit znalosti fyzikálních zákonů a schopnost práce s různými mechanickými přístroji. Hra vyšla ve dvou verzích, přičemž každou vyvinul někdo jiný. V obou hrách však využijete bystrou mysl a cit pro načasování.

Verze pro iPhone a iPad nabízí 80 levelů, ve kterých se podíváte na pyramidy do starověkého Egypta, vydáte se to temných lesů plných divoké zvěře a také se zatouláte na nebezpečné staveniště, kde budete bojovat o šnekův život.

Ve verzi pro Android sice nebudete cestovat po světě, ale i tak si budete lámat hlavu ve 20 rozdílných levelech plných složitých rébusů. Nic se však nemění na tom, že musíte šneka bezpečně dostat až do cíle.

Ať už jde o verzi pro Android nebo iOS, tak se jedná o nesmírně návykovou logickou hru s rozkošným hlavním hrdinou. Tomu se prostě nedá odolat.

PC verzi hry můžete stáhnout zde.

Snail Bob (mobilní)Složité levely

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Kouzelný šnek Bob
  • Velké množství rébusů a hádanek
  • Potřeba bystré mysli

Verze

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Brain Dots (mobilní)

Brain Dots (mobilní)

Line Puzzle: String Art (mobilní)

Line Puzzle: String Art (mobilní)

Where's My Mickey? (mobilní)

Where's My Mickey? (mobilní)

Mitosis (mobilní)

Mitosis (mobilní)

Stack Rabbit (mobilní)

Stack Rabbit (mobilní)

Blek (mobilní)

Blek (mobilní)

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 2 a 4 a 0  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Snail Bob (mobilní)

Snail Bob (mobilní)

Složité levely

Složité levely

Spousta hádanek

Spousta hádanek

Verze pro Android

Verze pro Android

Verze pro iOS

Verze pro iOS

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  0 9 5 6 f f  :
 
Nadpis:
Text: