stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 8444
  • Uživatelů: 6400

Bejeweled (mobilní)

93 %

Populární logická hra

Hra Bejeweled si i přesto, že se jedná o logickou hru, získala velkou popularitu. Princip, na kterém je hra postavena, je nesmírně jednoduchý, ale zároveň velmi zábavný. K dispozici máte herní pole, na kterém naleznete určitě množství barevných kamenů. Vy můžete vyměňovat pozici sousedních kamenů a tvořit tak vertikální nebo horizontální řady, ve kterých se budou nacházet minimálně tři kameny stejného druhu. Když se vám to povede, tak kameny zmizí a vy získáte body. Na místo zmizelých kamenů přiletí nové, což může způsobit rychlou lavinovou reakci. Můžete poskládat také delší řady, čímž získáte více bodů a existuje určitá šance, že budou vytvořeny speciální kameny.

Kromě klasického herního módu, který je popsán výše si můžete vybrat ze 4 dalších. První z nich se jmenuje Butterflies. V něm jsou některé kameny proměněny na barevné motýly, kteří se po každém vašem tahu rozhodnou vzlétnout výše k nebesům. Neví však, že na konci jejich cesty čeká hladový pavouk. Pokud se mu podaří jakéhokoliv motýla sežrat, tak hra skončí. V tomto módu budete muset využít vaše umění strategie a přemýšlet nad několika tahy dopředu.

Diamond Mine je další herní režim. V něm budete pomocí vybuchujících kamenů odstraňovat hlínu, abyste se dostali až k diamantům, které jsou ukryty hluboko pod povrchem země. Mód Lightning probíhá v nesmírně rychlém tempu. Předem máte určen časový limit, ve kterém musíte získat co nejvíce bodů. Mnohem častěji se také tvoří speciální kameny.

Posledním typem hry je tzv. Zen mód. Ten je pojmenován podle jedné z buddhistických tradic a to není žádná náhoda. Je totiž vytvořen hlavně pro relaxaci a odpočinek. Hra se principiálně neliší od klasického režimu. Pohodovou atmosféru příjemně doplňují zvuky oceánu a také se vyvarujete všech nervů, neboť hru nemůžete prohrát. Váš meditační zážitek doplňují moudré inspirační citáty.

Tato nesmírně populární logická hra pochází od společnosti PopCap, což jsou tvůrci mnoha úžasných her jako Plants vs. Zombies, Peggle a dalších pecek. Rozhodně si ji vyzkoušejte. 

Bejeweled (mobilní)Úžasná logická hra

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Různé herní módy
  • Roztomilá grafika
  • Oblíbená logická hra

Verze

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Twist (mobilní)

Twist (mobilní)

Christiano Ronaldo: Kick'n'Run (mobilní)

Christiano Ronaldo: Kick'n'Run (mobilní)

Hungry Shark 3 (mobilní)

Hungry Shark 3 (mobilní)

Five Nights at Freddy’s 4 (mobilní)

Five Nights at Freddy’s 4 (mobilní)

Scream Go Hero: Eighth Note (mobilní)

Scream Go Hero: Eighth Note (mobilní)

Najdi Rozdíly (mobilní)

Najdi Rozdíly (mobilní)

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  b 9 5 7 9 f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Bejeweled (mobilní)

Bejeweled (mobilní)

Úžasná logická hra

Úžasná logická hra

Zábavné herní módy

Zábavné herní módy

Barevná grafika

Barevná grafika

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  a c 1 7 e 2  :
 
Nadpis:
Text: