stahnu.cz

 • Aplikací ke stažení zdarma 8444
 • Uživatelů: 6400

iBooks (mobilní)

86 %

Mobilní čtení knih

iBooks je používanou čtečkou knih na cesty určenou pro uživatele iPadu a iPhonu. Svoji mobilní knihovnu si můžete pravidelně doplňovat novými knihami, které lze online stahovat z iBookstore. Tam naleznete poslední bestsellery a klasiky všech možných žánrů. Jednoduchým kliknutím si zvolíte knihu a ta se připraví ke čtení. Budete moci listovat a přidávat poznámky k vybraným pasážím knihy a samozřejmostí je i vkládání záložky.

Každá kniha obsahuje kromě textu také originální ilustrace a obrázky, takže se opravdu o nic neochudíte. Budete si moci zvolit jedno ze 7 písem, 3 druhy barev stránky a speciální 3 typy uspořádání stránky. K dsipozici jsou také funkce pro Full Screen a Scroll. Text knih je napsán v 18 různých jazycích, takže si budete moci číst stejnou knihu ve více jazycích a v originále.

Své oblíbené knihy můžete sdílet se svými přáteli a známými na sociálních sítích. Výbornou funkcí je také vestavěné vyhledávání v textu, které vám umožní podle klíčových slov dohledat určitou pasáž knihy. Naleznete i funkci pro nastavení jasu displeje tak, abyste mohli číst v naprostém pohodlí.

iBooks (mobilní)Přehledná knihovna

Hlavní funkce a vlastnosti:

 • Doplňování vlastní knihovny
 • Více jazyčných verzí
 • Funkce pro čtení
 • Nastavení textu a zobrazení

Verze

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Tasker (mobilní)

Tasker (mobilní)

Liftago Driver (mobilní)

Liftago Driver (mobilní)

Audio Memos Free (mobilní)

Audio Memos Free (mobilní)

Feedly RSS (mobilní)

Feedly RSS (mobilní)

Wattpad (mobilní)

Wattpad (mobilní)

Walpy (mobilní)

Walpy (mobilní)

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 5 1 0 7 7  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
iBooks (mobilní)

iBooks (mobilní)

Přehledná knihovna

Přehledná knihovna

Náhled knihy

Náhled knihy

Náhled na aplikaci

Náhled na aplikaci

 
 • Wiendl

  Ibooks

  Dobrý den,mám problém,pokud si stáhnu do Ipadu legálně zakoupenou knihu např z Palm knihy,..PDF,tak nefunguje funkce zvýraznování textu apod.U knihy stažené z Apppstore tato funkce je aktivní.Nevím,že bych dělal nějakou chybu.Že by Apple se choval tak trapně?Díky za odpověd Wiendl 27.10.2015 Zobrazit odpovědi (3) Odpovědět

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  9 e 7 2 7 c  :
 
Nadpis:
Text: