stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9745
  • Uživatelů: 6602

Star Walk 2 (mobilní)

95 %

Noční obloha nikdy nebyla krásnější

Na počátku byla aplikace Star Walk, šikovný nástroj pro fanoušky vesmíru, se kterým měli přístup k nejcennějším informacím "shora". Mohlo se zdát, že tak skvělou aplikaci bude dost obtížné překonat (pokud vůbec) a přece se to podařilo. Studio Vito Technologies pokračuje v nastoleném trendu a přináší nám skvělé pokračování vylepšené ve všech aspektech.

Už na první pohled uchvátí přehledné menu, ve kterém si dále můžete vybrat, co chcete dělat. Základní funkcí Star Walk 2 je zpřístupnit pohled na vesmír a konstelaci jednotlivých těles (planety, hvězdy, měsíce, galaxie, satelity apod.), jakož i co nejlépe o všech věcech informovat. Při každém tělese si tak můžete přečíst jeho historii, základní informace a mýty, které jej provázejí od nepaměti. Při namíření přístroje na oblohu se vám zobrazí celý vesmír jako na dlani a bude se pohybovat tam, kam půjdou vaše ruce se zařízením.

Pokud vás na obloze něco zaujme a chcete vědět více, jednoduše si objekt přibližte, otočte a zobrazte jej z vámi zvolené vzdálenosti. Star Walk 2 má i skvělý vyhledávač, do kterého stačí zadat požadovaný výraz a ihned se za ním přemístíte. Samozřejmostí jsou i aktuální statistiky o viditelnosti měsíce a planet sluneční soustavy

Z původní aplikace zůstala například časová osa, kde se dá prohlédnout vesmír v budoucnu, jakož i v minulosti. Naopak chybí upozornění na významné udalosti.Za menší poplatek tak pro své zařízení s iOS (zatím) získáte krásnou a plnohodnotnou aplikaci, se kterou budou procházky vesmírem nezapomenutelným zážitkem.

Star Walk 2 (mobilní)Průřez planety

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Informace o vesmíru
  • 3D prostředí
  • Krásná grafika
  • Zatím jen pro iOS

Verze

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Mere Launcher (mobilní)

Mere Launcher (mobilní)

Clipt (mobilní)

Clipt (mobilní)

Clear (mobilní)

Clear (mobilní)

Tasty (mobilní)

Tasty (mobilní)

Niagara Launcher (mobilní)

Niagara Launcher (mobilní)

Kingsoft Office (mobilní)

Kingsoft Office (mobilní)

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 2 d 7 2 f  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Star Walk 2 (mobilní)

Star Walk 2 (mobilní)

Průřez planety

Průřez planety

Bonusový obsah

Bonusový obsah

Popisek

Popisek

Ukázka souhvězdí

Ukázka souhvězdí

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  6 a 4 f f 2  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce