stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9727
  • Uživatelů: 6602

Lineage 2

95 %

Výborná korejské MMO RPG

V řadě již druhý díl, této skvělé fantasy pařby, vás zavede na magická místa a krásy starobylých civilizací. Po grafické stránce je hra zase o něco lepší. Za všechny novinky v grafickém kabátě tak můžeme poděkovat vylepšenému Unreal enginu. Děj Lineage 2 se odehrává přibližně 150 let, před prvním dílem. Seznámíte se tak s dosud nepoznanými městy, rasami a jinými prvky. Pokud chcete znát celý příběh, můžete si ho přečíst na stránkách hry.

Před prvním spuštěním, vás čeká výběr vaší postavy. Můžete si zvolit jednu z několika ras, na výběr tu jsou temní elfové, trpaslíci nebo orkové. Bohužel však každá rasa nabízí pouze dva druhy postav, mága a bojovníka. Jakmile si vyberete postavu, dáte jí jméno a můžete nastavit i její vzhled. Například můžete upravovat postavu nebo tvar obličeje. Pokud máte hotovou postavu, stačí se připojit. Vždy začínáte u nějakého většího města, což však záleží na rase, za kterou hrajete.

Kolem každého města je velice bohatá fauna, a vy se tak můžete zaučit na menších příšerkách. Rychle tak postoupíte na úroveň, se kterou se budete moci postavit i silnějším protivníkům. Začátečníci si i díky tomu budou moci vyzkoušet jednotlivé prvky ve hře. Předměty a vybavení, můžete pak kupovat u obchodníka, vyměňovat mezi jinými hráči nebo je nalézt u zabitého nepřítele. Pokud budete věci kupovat, připravte se, že budete potřebovat hodně peněz. Ty lze získávat plněním úkolů nebo prodáváním nalezených věcí.

Minimální požadavky:

Procesor: Pentium 4 2GHz a lepší

Paměť RAM: 512 MB a více

Grafická karta: nVidia FX5700 nebo ATI Radeon 9600 a lepší

Místo na disku: 10 GB

Lineage 2Ze hry

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Rozsáhlý herní svět
  • Pěkné grafické zpracování
  • Několik druhů ras
  • MMORPG
  • Velká města

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Ace Online

Ace Online

Aion

Aion

Petra’s Planet

Petra’s Planet

Runes of Magic

Runes of Magic

Angel Alliance

Angel Alliance

PlanetSide 2

PlanetSide 2

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  6 3 5 d a 0  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Lineage 2

Lineage 2

Ze hry

Ze hry

Postava

Postava

Zbraně a brnění

Zbraně a brnění

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  7 d f b 2 d  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce