stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

PlanetSide 2

90 %

Nová free-to-play scifi MMO FPS

Ještě čerstvá akční multiplayerovka PlanetSide 2 uspokojí všechny pařany. Sony vydala hru, která je svou rozlohou a otevřeností možná největší ze všech her tohoto žánru. Hra je navíc free-to-play, takže si ji může každý zahrát. Na planetě Auraxis se tísíce hráčů pouští každý den do obrovských bitev, aby získali kontrolu nad územím a mohli tak ovládnout všechny tři kontinenty, z nichž se planeta skládá. Pomoct jim v tom můžou různá vozidla, tanky, transportéry, ale také letadla. Omezení v této hře opravdu nehledejte. Můžete objevovat, prozkoumávat a bojovat na jedné z největších videoherních planet.

Hlavní rozdíl oproti předchozímu dílu je nový engine, který PlanetSide 2 využívá. Ten umožňuje měnit počasí, střídat den a noc, lepší ovládání vozidel a to zejména letadel. Na výběr máte šest povolání. Light Assault využívající jetpack pro snadné přemísťování, Heavy Assault si díky své palební síle dokáže poradit s tanky i letadly, Medic léčí ostatní bojovníky, Engineer využívající hlavně vozidla a má praktický kulomet, Infiltrator je klasický sniper s odstřelovací puškou a Max speciální brnění, které lze pouze koupit. Ještě předtím si, ale zvolíte frakci. K dispozici jsou tři a liší se mezi sebou hlavně vzhledem.

PlanetSide 2Vojenská základna

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Obrovský herní svět
  • Zdarma nová MMOFPS
  • Detailní zpracování
  • Hraní tisíce hráčů zároveň

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

Ace Online

Ace Online

Towns.cz

Towns.cz

Uncharted Waters Online

Uncharted Waters Online

4Story

4Story

Bleach Online

Bleach Online

Marvel Heroes

Marvel Heroes

Diskuse

Petr Petr reagovat 11.02 02:55

Obrovský herní svět ? MMOFPS WWIIOL má svět 1388x věžsí. Detailní zpracování čeho ? Ničeho jsem si nevšiml. Grafika účelná jak ze starého QUAKE a hitpointový damage model.

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  d 6 0 6 3 b  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
PlanetSide 2

PlanetSide 2

Vojenská základna

Vojenská základna

Úžasná grafika

Úžasná grafika

Bojové letadlo

Bojové letadlo

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  d 4 5 8 7 1  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce