stahnu.cz

  • Aplikací ke stažení zdarma 9715
  • Uživatelů: 6601

World of Warplanes

97 %

Online letecké bitvy

World of Warplanes to je název nové hry od autorů, kteří vytvořili také velmi populární online souboje tanků World of Tanks. Vzhledem k obrovskému úspěchu předešlé hry autoři na ničem nešetřili a rozhodli se vytvořit nejatraktivnější a nejlepší bojovou hru s letadly. Hra má nehorázně vysoký rozpočet, jenž by snad překonal cenu všech ostatních leteckých simulátorů dohromady. Odhodlání, nadšení a prostředky rozhodně nechybí, ale jaká je hra ve skutečnosti?

Princip hry se od oblíbených tanků nezměnil. Začínáte ve vzduchu s malinkým letadlem, které nevypadá velmi bojeschopně, ale vy si s ním budete muset poradit. Během hraní budete získávat zkušenosti a prostředky. Ty využijete na zakoupení vylepšení nebo rovnou nových letadel, kterých je ve hře více jak 100. Jedná se o modely skutečných strojů, které se proháněly po oblohách například v době druhé světové války. Zatím jsou dispozici letadla vytvořená čtyřmi národy, ale do budoucna se plánuje jejich rozšíření.

Největší výzvou bylo pro tvůrce ovládání letadel. Nechtěli ze hry udělat bezhlavou střílečku, ale také netoužili po komplikovaném leteckém simulátoru, kde vám vzlétnutí bude trvat patnáct minut. Najít rovnováhu bylo velmi složité, ale povedlo se jim to na výbornou.

Nemilosrdné bitvy probíhají na několika mapách, kde proti sobě stojí dva týmy po patnácti lidech. Při soubojích si jistě povšimnete propracovaného modelu poškození, díky kterému se na ovládání vašeho stroje projeví to, kam a jak moc byl zasažen.

Aby byla hra dynamičtější, odehrává se většina akce blízko země. Budete se tak vyhýbat vysokým budovám, skálám a dalším nástrahám prostředí. Nechybí ani mraky, ve kterých se můžete schovat před nepřáteli. Využijete také Slunce, díky kterému můžete, pokud budete nasměrování dobrým směrem, oslnit vašeho nepřítele a získat tak taktickou výhodu.

Velmi nápomocný, zejména pro nováčky, je tutoriál. V něm je důkladně a srozumitelně vysvětlen princip celé hry. K dispozici je zatím pouze otevřená beta hry. V té sice budete získávat peníze a zkušenosti, ale při oficiálním vydání hry vám budou odebrány. Nezoufejte však, neboť aktivní testeři budou velmi štědře odměněni.

Minimální požadavky:

Procesor: 2.66 GHz
Grafická karta: GeForce 8600 GT/ATI HD 2600 (Shader 3.0)
Paměť RAM: 3 GB
Místo na pevném disku: 14 GB
Další: internetové připojení, DirectX 9.0c  
 

Stahujte i velmi oblíbenou hru World of Tanks.

World of Warplanes - Módy:

Carnival

Mód Carnival upravuje zaměřování vašich cílů. Získáte lepší přehled o pozici nepřítele a také se dozvíte, jaký typ letadla používá.  Snadno také rozlišíte pozemní cíle od těch leteckých. Změnu poznáte také ve vzhledu radaru. 

Mód stahujte zde

Radar Position Change Mod

Tento jednoduchý mód prostě přesune pozici radaru z horní části obrazovky na spodní, hned vedle minimapy.

Mód stahujte zde

Camera Mod

Tento mód přidává do hry 5 nových pohledů. Dvě z těchto kamer jsou určeny pro přesné zaměřování a nevidíte při jejích používání ani své vlastní letadlo. Zbytek kamer se od té základní liší vzdáleností kamery od letadla, čímž můžete získat lepší přehled o tom, co se děje kolem vás.

Mód stahujte zde

World of WarplanesLetadel je hodně a stále přibývají

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Online letadlové souboje
  • Propracovaná grafika
  • Postupné vylepšování
  • Skutečná letadla

Doporučujeme

Značky

Podobné programy ke stažení

World of Warcraft

World of Warcraft

Lineage 2

Lineage 2

Towns.cz

Towns.cz

Wakfu

Wakfu

Age of Conan: Unchained

Age of Conan: Unchained

DotA 2

DotA 2

Diskuse

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 c 7 a 1 a  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
World of Warplanes

World of Warplanes

Letadel je hodně a stále přibývají

Letadel je hodně a stále přibývají

Souboje jsou plné akce a adrenalinu

Souboje jsou plné akce a adrenalinu

Zalétáte si v rozmanitých prostředích

Zalétáte si v rozmanitých prostředích

Graficky jde o silný nadprůměr

Graficky jde o silný nadprůměr

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  4 0 2 5 3 a  :
 
Nadpis:
Text:

Stahnu.cz - Kontakt - Přidání aplikace - RSS - Redakce